ExpressCredit šogad plāno kredītportfeļa pieaugumu 40% apmērā 

ExpressCredit 2019.gadā plāno apgrozījuma pieaugumu par 9% un konsolidētā neto kredītportfeļa pieaugumu 40% apmērā, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Žanete Hāka, 21.08.2019

ExpressCredit grupas izpilddirektors Didzis Ādmīdiņš uzsver, ka šī ir pirmā reize, kad SIA ExpressCredit investoriem sniedz finanšu rādītāju prognozi, tajā ņemot vērā gan tirgus dinamisko raksturu, ko ietekmē likumdošanas izmaiņas un konkurence, gan uzņēmuma vēsturisko sniegumu un vadības pieredzi.

«2019.gadā, redzot septiņu mēnešu faktiskos rezultātus, varam ar pārliecību prognozēt, ka 2019.gadā neto kredītportfeļa vērtība pieaugs par 8 miljoniem eiro un apgrozījums palielināsies par 1.7 miljoniem eiro, salīdzinot ar grupas konsolidētajiem un auditētajiem 2018.gada rezultātiem. Kā jau iepriekš esam ziņojuši, uzņēmums ir pakāpeniski palielinājis maksimālo aizdevuma summu un paplašinājis piedāvātos aizdevuma atmaksas termiņus, kas ir veicinājis portfeļa pieaugumu. Sagaidāms, ka portfeļa izaugsmi sekmēs arī likumdošanas izmaiņu rezultātā samazinātās procentu likmes,» uzsver D. Ādmīdiņš.

Turpmākajos gados darbs tiks vērsts uz esošo klientu aktivizāciju, kā arī jaunu klientu piesaisti. Kompānija turpinās strādāt pie jaunu produktu izstrādes, testēšanas un ieviešanas, tādējādi palielinot grupas rentabilitāti. Plānots, ka 2021.gadā EBITDA rādītājs sasniegs nepilnus 9 miljonus eiro, neto kredītportfelis sasniegs vismaz 37 miljonus eiro un apgrozījums pakāpsies stabili pāri 23 miljoniem euro.

«Šī publicētā prognoze ir piesardzīga, tomēr strādājam pie tā, lai pārspētu šos rezultātus,» piebilst kompānijas vadītājs.

Jaunākais izdevums