Jaunākais izdevums

#«Tas sākās kā joks. Mēs te bijām un runājām par šo vietu: cik mums tā tuva un ar kādām labām atmiņām saistās. Pēc nedēļas skatāmies portālā, ka ēku pārdod.»

«Tas sākās kā joks. Mēs te bijām un runājām par šo vietu: cik mums tā tuva un ar kādām labām atmiņām saistās. Pēc nedēļas skatāmies portālā, ka ēku pārdod,» reģionālajam laikrakstam Kursas Laiks stāsta Māris Mors, kurš ar dzīvesbiedri Annu Losmani pērn oktobrī kļuvuši par «Royal Hotel Liepāja» jeb bijušās «Fontaine Royal Hotel» viesnīcas saimniekiem.

Iegādājoties īpašumu, liepājnieki nedomāja par to kā viesnīcu, bet gan kā māju, kurā ir arī viesnīca. Viņuprāt, viesnīcu piedāvājums Liepājā ir plašs, taču vasarā ir par šauru. «Tas ir labi, ka šāda tipa viesnīca Liepājā ir tikusi radīta, un mēs vairāk skatāmies, kā to uzlabot. Daudzi ir jautājuši: ar ko tad jūs konkurēsiet? Es saku, ka nevajag konkurēt. Vajag domāt, kā piesaistīt aizvien jaunus pilsētas viesus, kas gribētu apmeklēt mūsu lielisko Liepāju. Strādāt pie tā, lai cilvēki šeit justos labi un izvēlētos Liepāju, nevis aizbraukt uz Kuldīgu, Ventspili, Klaipēdu, Palangu. Mēs ceram veidot pienesumu caur labsajūtu.»

Kompleksa jaunie īpašnieki mierina tos, kurus satrauc pārmaiņas. Vieta palikšot tā pati vecā labā Fonteina viesnīca. Iespējams, tas ir stereotips, ka uz «Fonteinu» iet tikai bohēmas meklētāji un rokeri, viņi pieļauj, tālab uzsver: bijušās viesnīcas viesis ir arī viņu potenciālais viesis. Proti, mūsdienīgs cilvēks, kurš vēlas justies brīvi, dalīties idejās un emocijās.

«Šeit nāk ļoti dažādi cilvēki, lai varētu justies brīvi. Tas ir tas, pie kā mēs strādājam, tāpēc arī nesteidzamies ar pārmaiņām un pārbūvēm. Mēs netaisīsim te ātri eiroremontu, bet meklējam ideju un stāstu. Runājam ar daudziem radošiem un kreatīviem cilvēkiem un visi kopā radīsim jaunu stāstu un dizainu. Esam gatavi uzklausīt jebkuru, kurš vēlas piedalīties. Mēs esam atvērti.»

Par Liepājas viesnīcas Fontaine Hotel Royal ēkas īpašnieku kļūs UPB holdinga akcionārs Māris Mors

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Dāņu uzņēmēja Stēna Lorensa, kurš plašāk pazīstams kā Luijs Fonteins, sieva Ivonna Kalita Liepājā attīsta ģimenes biznesu un rūpējas par viesu uzņemšanu kafejnīcā Valhalla Wine&Coffee.

Namu, kurā kādreiz bija izvietoti vairāki dzīvokļi, pirms vairākiem gadiem uzņēmēji atjaunoja, lai izveidotu viesnīcu Fontaine Hotel, bet vēlāk nama pirmajā stāvā, viesnīcas recepcijas vietā, tika atvērts krāmu veikaliņš. Savukārt, pirms aptuveni diviem gadiem izveidota kafejnīca Valhalla Wine&Coffee.

Sākotnēji dāņu uzņēmējs Liepājā atvēra viesnīcu Fontaine Hotel, kura darbojas vēl šodien, un tās pirmajā stāvā atrodas kafejnīca Valhalla. Pēc pirmās viesnīcas atvēršanas tika atvērts arī klubs Fontaine Palace un vēlāk arī viesnīca Fontaine Royal, kas pirms dažiem gadiem tika pārdota, bet klubs izīrēts.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Dāņu uzņēmējs Stēns Lorenss, kurš plašāk pazīstams kā Luijs Fonteins, kopā ar sievu Ivonnu Kalitu Liepājā attīsta ne vien ēdināšanas un izklaides biznesu, bet arī piedāvā dažādas nakšņošanas iespējas.

«Pārdevām Fontaine Royal Hotel viesnīcu, jo mums patīk radīt, bet nepatīk īsti vadīt ilgstoši. Viesnīca bija izaugusi liela - aptuveni 160 darbinieki un tā jau ir gandrīz kā fabrika. Visu laiku ir administratīvās problēmas, pavadi daudz laika, ieguldi, bet tas nesniedz gandarījumu,» stāsta I.Kalita.

Jau ziņots, ka 2017. gada rudenī viesnīcu Fontaine Royal Hotel iegādājās uzņēmējs Māris Mors.

«Lielā viesnīca mums palika neinteresanta. Gribējās kaut ko citu, jaunu un nepietika tam visam spēka. Viesnīcas pārdošana bija 100% pareizs lēmums, jo tagad ir lielāka radošā brīvība. Neko nenožēlojam,» secina I.Kalita.

Šobrīd S.Lorenss ar sievu piedāvā vairākas nakšņošanas iespējas, četrās dažādās adresēs Liepājā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde atteikusies no Liepājas viesnīcas Fontaine Hotel Royal ēkas pirmpirkuma tiesībām, aģentūru LETA informēja SEZ pārstāve Līga Ratniece-Kadeģe.

Zeme, uz kuras atrodas viesnīca, ir Liepājas ostas teritorija, bet viesnīcas ēku Stūrmaņu ielā 1 tās līdzšinējais īpašnieks Stēns Lorenss, kurš labāk pazīstams kā Luijs Fonteins, nolēmis pārdot UPB holdinga akcionāram Mārim Moram. Ņemot vērā šo darījumu un to, ka viesnīcu bizness nav ne ostas, ne SEZ darbības joma, SEZ valdei bija jāpieņem formāls lēmums par atsacīšanos no ēkas pirmpirkuma tiesībām, skaidroja Ratniece-Kadeģe.

Jau ziņots, ka par Liepājas viesnīcas Fontaine Hotel Royal ēkas jauno īpašnieku kļuvis UPB holdinga akcionārs Māris Mors. Uzņēmējs iepriekš sacīja, ka viesnīcu viņš iegādājies kopā ar savu dzīvesbiedri, ar kuru pēc darījuma noslēgšanas plānots savstarpēji pārrunāt tālākos plānus saistībā ar Fontaine Royal Hotel ēku.

Komentāri

Pievienot komentāru