Pakalpojumi

Fonteina viesnīcā veidos jaunu stāstu, neizdzēšot pagātni

Dienas Bizness, 25.01.2018

Foto avots: Kursas Laiks

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

#«Tas sākās kā joks. Mēs te bijām un runājām par šo vietu: cik mums tā tuva un ar kādām labām atmiņām saistās. Pēc nedēļas skatāmies portālā, ka ēku pārdod.»

«Tas sākās kā joks. Mēs te bijām un runājām par šo vietu: cik mums tā tuva un ar kādām labām atmiņām saistās. Pēc nedēļas skatāmies portālā, ka ēku pārdod,» reģionālajam laikrakstam Kursas Laiks stāsta Māris Mors, kurš ar dzīvesbiedri Annu Losmani pērn oktobrī kļuvuši par «Royal Hotel Liepāja» jeb bijušās «Fontaine Royal Hotel» viesnīcas saimniekiem.

Iegādājoties īpašumu, liepājnieki nedomāja par to kā viesnīcu, bet gan kā māju, kurā ir arī viesnīca. Viņuprāt, viesnīcu piedāvājums Liepājā ir plašs, taču vasarā ir par šauru. «Tas ir labi, ka šāda tipa viesnīca Liepājā ir tikusi radīta, un mēs vairāk skatāmies, kā to uzlabot. Daudzi ir jautājuši: ar ko tad jūs konkurēsiet? Es saku, ka nevajag konkurēt. Vajag domāt, kā piesaistīt aizvien jaunus pilsētas viesus, kas gribētu apmeklēt mūsu lielisko Liepāju. Strādāt pie tā, lai cilvēki šeit justos labi un izvēlētos Liepāju, nevis aizbraukt uz Kuldīgu, Ventspili, Klaipēdu, Palangu. Mēs ceram veidot pienesumu caur labsajūtu.»

Kompleksa jaunie īpašnieki mierina tos, kurus satrauc pārmaiņas. Vieta palikšot tā pati vecā labā Fonteina viesnīca. Iespējams, tas ir stereotips, ka uz «Fonteinu» iet tikai bohēmas meklētāji un rokeri, viņi pieļauj, tālab uzsver: bijušās viesnīcas viesis ir arī viņu potenciālais viesis. Proti, mūsdienīgs cilvēks, kurš vēlas justies brīvi, dalīties idejās un emocijās.

«Šeit nāk ļoti dažādi cilvēki, lai varētu justies brīvi. Tas ir tas, pie kā mēs strādājam, tāpēc arī nesteidzamies ar pārmaiņām un pārbūvēm. Mēs netaisīsim te ātri eiroremontu, bet meklējam ideju un stāstu. Runājam ar daudziem radošiem un kreatīviem cilvēkiem un visi kopā radīsim jaunu stāstu un dizainu. Esam gatavi uzklausīt jebkuru, kurš vēlas piedalīties. Mēs esam atvērti.»

Par Liepājas viesnīcas Fontaine Hotel Royal ēkas īpašnieku kļūs UPB holdinga akcionārs Māris Mors