Darba vide

FOTO: DB viesojas Wunder Latvia Valmieras birojā

Linda Zalāne, 29.08.2018

Foto: Sintija Zandersone/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Wunder Latvia jaunais Valmieras birojs atspoguļo uzņēmuma logo – «burkāna» vērtības – mājīgās telpas mudina darbiniekus vairāk strādāt visiem zem viena jumta, nevis attālināti.

Ikviens IT uzņēmuma SIA Wunder Latvia darbinieks pats var izlemt strādāt birojā vai kādā citā vietā, piemēram, mājās vai kafejnīcā. «Mums bija jārada vide, kurā ir papildu labumi, lai cilvēki vēlētos nākt uz darbu, nevis strādāt attālināti. Tas veicina komandas saliedēšanos, kā arī mudina darbiniekus apmainīties ar viedokļiem un zināšanām,» teic SIA Wunder Latvia vadītājs Ernests Gabrāns.

Wunder Latvia ir daļa no starptautiskā IT uzņēmuma Wunder, kas darbojas piecās Eiropas valstīs (Igaunijā, Latvijā, Lielbritānijā, Somijā un Vācijā), apvienojot vairāk nekā 165 tīmekļa ekspertus. Latvijā Wunder biroji ir trīs pilsētās, un Valmieras birojs bija pirmais, kuram pēc tam piepulcējās filiāle Rīgā un Rēzeknē. Valmieras filiāle uz jaunajām «mājām» pārcēlās šopavasar. Pirms tam astoņus gadus, kopš uzņēmuma dibināšanas, tā atradās Valmieras inkubatora telpās.

Valmieras Wunder komandas pārcelšanās bija likumsakarīga, jo vecajā birojā (ap 200 m2) kļuva par šauru. Jaunais birojs ir ievērojami plašāks (500 m2), un tas izvietots divos stāvos. Jauno māju iekārtošanā investēts līdz 30 tūkst. eiro. Birojs atrodas ēkā, kurā savulaik bijusi Valmieras maiznīca, bet pēc renovācijas tajā tiek piedāvātas ofisu telpas. «Vēlējāmies izveidot tādu biroju, kur ir plaša izvēles iespēju dažādība, darbinieki spētu atrast vietu, kur klusumā pastrādāt, būtu telpa, kurā netraucēti veikt konferences zvanus. Protams, svarīga ir arī atpūtas telpa jeb virtuve, kurā visi var pulcēties pie saimes galda, un stūrītis aktīvākām nodarbēm, piemēram, galda tenisa spēlēšanai,» stāsta E. Gabrāns.

Visu rakstu Konkurē ar mājām lasiet trešdienas, 29.augusta laikrakstā Dienas Bizness!