Atpūta

FOTO: World Class Latvia dalībnieki iepazīstas ar pasaules tendencēm kokteiļu gatavošanā

Dienas Bizness, 31.01.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Starptautisko bārmeņu sacensību World Class treneris un tiesnesis no Taivānas Niku Vu (Nick Wu) iepazīstinājis Latvijas dalībniekus ar pasaules tendencēm kokteiļu gatavošanā.

Konkursa WorldClass 2016 finālists Niks Vu mēroja ceļu no Taivānas uz Latviju, lai pasniegtu meistarklasi šī gada dalībniekiem – 28 bāru pārstāvjiem, kas cīnīsies par godu pārstāvēt Latviju un, iespējams, Baltiju konkursa pasaules sacensībās.

Vakariņu gaitā Niks gatavoja viesiem savus kokteiļus, savukārt viesību rīkotāji prezentēja savu konkursa kokteiļkarti.

«Niks Vu pārsteidza visus ar savu ātrumu – Āzijā kokteiļus gatavo zibenīgi, mazāk nekā dažu minūšu laikā kokteilis ir jau gatavs. Tas liecina, ka praksei ir milzīga nozīme, un es ceru, ka arī Latvijas jaunāka bārmeņu paaudze iemācīsies apkalpot klientus tikpat ātri kā Taipejā,» iespaidos dalās Edgars Elbergs, miksologs, pasniedzējs un World Class vēstnieks Latvijā.

Savukārt World Class zīmola vadītāja Latvijā Asnate Vanaga, kas pārstav konkursa rīkotājuzņēmumu Prike Latvija, pastāstīja, ka konkurss šogad ir ieinteresējis ne tikai profesionāļus, bet arī sabiedrību kopumā. «Īpašs prieks, ka konkursantu rindas papildina arvien vairāk reģionu pārstāvji, tā, piemēram, Rīgas un Jūrmalas bārmeņiem nu pievienojušies bārmeņi no Valmieras, Liepājas un Nīcas. Mēs jūtam, ka cilvēkiem vairs nepietiek ar rumkolu, viņi vēlas satikties ar saviem draugiem un pavadīt laiku skaistos interjeros un baudīt kvalitatīvus produktus,» atklāj A. Vanaga.

Sacensību World Class 2018 mērķis ir attīstīt dzērienu baudīšanas kultūru visā pasaulē un veicināt kokteiļu pagatavošanas latiņas paaugstināšanu. Konkursa fināls notiks 30. maijā, un tajā tiks noskaidrots Baltijas labākais bārmenis, kurš pārstāvēs reģionu pasaules finālā Vācijā septembrī. Latvijā konkurss norisinās otro reizi, bet pasaulē tas notiek jau 9 gadus, un tajā piedalās 60 valstis, kas ļauj lielākā mērogā salīdzināt bārmeņu profesionālās prasmes.

Komentāri

Pievienot komentāru