Ekonomika

Ieguldot 10 miljonus eiro, Rīgā būvē interjera un dizaina priekšmetu tematisko kvartālu Decco centrs

Žanete Hāka, 05.04.2017

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Ieguldot 10 miljonus eiro, Rīgā, Katlakalna ielā 6d uzsākta Baltijā lielākā interjera un dizaina priekšmetu tematiskā kvartāla Decco centrs būvniecība, informē Decco centrs pārstāvji.

Četru ēku komplekss, kas apvienos salonveikalus, biroju un noliktavu telpas vairāk nekā 13 500 kvadrātmetru platībā, durvis apmeklētājiem vērs jau šī gada nogalē. Pēc attīstītāju aplēsēm, apmeklētājiem, kā arī interjera un dizaina profesionāļiem šeit būs pieejami vairāk nekā 25 salonveikalii.

Decco centrs šobrīd atrodas aktīvas būvniecības fāzē un vienlaikus piesaista nomniekus. Šobrīd rezervēts jau 40% platības.

Platības būs pieejamas trīs dažādās komplektācijās: salonveikals, salonveikals un birojs, kā arī salonveikals, birojs un noliktava. No kopējās platības 65% būs atvēlēti salonveikaliem un birojiem, 35% – noliktavām. Katram salonveikalam būs individuāla ieeja, iekārtojums un klimata kontrole, plašas, labi pārskatāmas ekspozīcjas, lieli vitrīnlogi, kā arī dabisks apgaismojums.

Visas ēkas būs mūsdienīgas ne tikai arhitektonisko risinājumu, bet arī augstas būvniecības kvalitātes ziņā, ko nodrošina ģenerāluzņēmējs Merks. Savukārt līdzfinansējumu kvartāla attīstībai Decco centrs piesaistījis no Swedbank.