Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pirmoreiz Baltijas valstīs ir pieejams BMW Motorrad Rent A Ride motociklu nomas pakalpojums, kas dod iespēju iznomāt BMW zīmola motociklus uz ierobežotu laiku.

Latvijā interesentiem būs iespēja iznomāt kādu no vairākiem platformā pieejamajiem motocikliem oficiālajā BMW Motorrad pārstāvniecībā Inchcape Motors Latvia.

“Domājot gan par saviem esošajiem, gan potenciālajiem klientiem, mums kā oficiālajam BMW Motorrad pārstāvim Latvijā ir svarīgi palīdzēt saviem klientiem arvien pilnīgāk atklāt BMW sniegtās iespējas. Šoreiz to nodrošinām paplašinot pieejamo pakalpojuma klāstu un ieviešot jaunu pakalpojumu – ekskluzīvo BMW motociklu nomas iespēju Latvijā. Esam pagodināti, ka esam pirmie starp Baltijas valstu dīleriem, kas ir ieviesuši šo pasaules popularitāti guvušo pakalpojumu arī mūsu klientiem,” saka Andris Ustups, BMW Motorrad autocentra direktors.

Uzņēmuma BMW Motorrad radītā platforma Rent A Ride ir pieejama 22 valstīs Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Sadarbojoties ar partneriem un dīleriem katrā valstī, platforma piedāvā jaunos BMW motociklu modeļus nomai līdz pat 28 dienām, lai dotos sapņu ceļojumā pa skaistākajām vietām Eiropā, izmēģinātu kādu no modeļiem dzīvē.

Latvijā nomai šobrīd ir pieejami seši motociklu modeļi.

Lai iznomātu kādu no pieejamajiem motociklu modeļiem, ir nepieciešams personu apliecinošs dokuments, kā arī A kategorijas vadītāja apliecība.

Drīzumā arī tiks atvērts pilnībā jauns, modernizēts un lielākais BMW Motorrad salons Baltijā.

Komentāri

Pievienot komentāru