Ražošana

Latgales dārzeņu loģistika vēlas iegādāties jaunu augļu un dārzeņu pārstrādes līniju

Žanete Hāka, 18.09.2015

Jaunākais izdevums

SIA Latgales dārzeņu loģistika izsludinājusi iepirkumu par augļu un dārzeņu pārstrādes līnijas piegādi un uzstādīšanu, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Līnijā ietilpst dārzeņu mazgātājs ar transportieri un centrifūgas smalcinātājs, biezeņa gatavošanas iekārta un sēklu atdalītājs, blanšēšanas katls, tvertnes, elektriskais sulas pasterizators, bag-in-box pildītājs, line pudeļu uzpildes automāts un pusautomātiskais pudeļu aizskrūvētājs.

Iepirkuma paredzamā līgumcena ir 70 tūkstoši eiro. Paredzamais līguma izpildes termiņš ir 2017.gada 15.aprīlis.

Pretendenti pieteikumus var iesniegt līdz 9.oktobrim.

Iepirkums tiek īstenots ar Lauku atbalsta dienesta finansējuma palīdzību.

Latgales dārzeņu loģistika 2013.gada sākumā izveidoja siltumnīcu kompleksu ķekaru tomātu audzēšanai, kurā ieguldīti 1,5 miljoni eiro. Siltumnīcu kompleksa kopējā platība ir 5360 kvadrātmetru, no kuriem piecus tūkstošus kvadrātmetru aizņem audzēšanas platība.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Aizvadītajā audzēšanas sezonā būtiski palielinājušies ziemas siltumnīcu kompleksa Mežvidi operatora SIA Latgales dārzeņu loģistika tomātu realizācijas ieņēmumi

SIA Latgales dārzeņu loģistika tomātu realizācijas ieņēmumi 2017./2018. gada audzēšanas sezonā, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, pieauguši par 207,6 tūktošiem eiro, liecina uzņēmuma sniegtā informācija. SIA Latgales dārzeņu loģistika valdes loceklis Edgars Romanovskis izaugsmi skaidro ar ieguldījumiem audzēšanas procesa efektivitātē.

Lasi laikraksta Dienas Bizness šīs dienas numuru elektroniski!

Aizvadītajā tomātu audzēšanas sezonā SIA Latgales dārzeņu loģistika tomātu realizācijas ieņēmumi sasniedza 832,97 tūkstošus eiro, kas ir par vairāk nekā 200 tūkstošiem vairāk nekā vēl gadu iepriekš, kad realizācijas ieņēmumi veidoja 625,4 tūkstošus eiro. Audzis arī uzņēmuma kopējais apgrozījums. Mežvidos tomātu audzēšanas sezona parasti ilgst no oktobra vidus līdz jūlija beigām, un šobrīd veikalu plauktos jau nonākuši pirmie šajā sezonā Latgalē audzētie tomāti.

Komentāri

Pievienot komentāru
Ražošana

Latgales dārzeņu loģistika siltumnīcu kompleksa paplašināšanā plāno ieguldīt trīs miljonus eiro

LETA, 24.01.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Dārzeņu audzētāja, siltumnīcu kompleksa «Mežvidi» īpašnieks «Latgales dārzeņu loģistika» plāno ieguldīt trīs miljonus eiro siltumnīcu kompleksa paplašināšanā, pastāstīja kompānijas valdes loceklis Edgars Romanovskis.

Viņš teica, ka kompānija vairākus gadus strādā pie siltumnīcu kompleksa «Mežvidi» paplašināšanas, un šobrīd Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā ir izsludināts iepirkumu konkurss par siltumnīcas būvniecību.

Pēc viņa teiktā, projekta īstenošanas rezultātā tomātu audzēšanas platība attiecīgajā siltumnīcu kompleksā palielinātos par 0,6 hektāriem, izvietojot arī papildus gaismas un nodrošinot pietiekamu, saules gaismai pietuvinātu apgaismojumu gada tumšanā periodā. Tomātu ražošanas apmēru tādējādi plānots palielināt 2,5 līdz trīs reizes, kā arī uzlabot ražas kvalitāti.

«Projekts mums dos iespēju audzēt vairāk vēl izteiktāk gaismu mīlošas tomātu šķirnes ziemas sezonā,» viņš teica.

Komentāri

Pievienot komentāru