Atpūta

Liepājas centrā uzstāda svētku rotājumus - fotogrāfijās

Dienas Bizness, 27.11.2014

Foto: Dainis Ģelzis

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līdz šīs nedēļas nogalei Liepājā uzstādīs visus paredzētos Ziemassvētku rotājumus. Tie iemirdzēsies šīs nedēļas nogalē, taču viss krāšņums kļūs redzams pakāpeniski, nākošās nedēļas laikā, atsaucoties uz Liepājas pašvaldības sniegto informāciju, vēsta reģionālais medijs ReKurZeme.

Tas publicējis foto no rotājumu uzstādīšanas procesa ceturtdien Liepājas centrā.

Tā kā Ziemassvētku egli liepājnieki iedegs šo svētdien, 30. novembrī, tā Rožu laukumā pilnībā sliesies dienu iepriekš, informējis Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Nedēļas nogalē, šā gada Adventes priekšvakarā, izbrauks arī viens no Ziemassvētku vēstnešiem – tramvajs – ar jaunu svētku noformējumu; savukārt Rožu laukumā iedegsies pirmā Adventes svece.

Svētku rotājumi jau ir izvietoti un nostiprināti skvērā pie Liepājas Universitātes, uz tiltiem pāri Tirdzniecības kanāliem un citviet pilsētā.

Būvvaldes iepirkumu komisija rīkoja konkursu, kura rezultātā izvēlējās uzņēmumus, ar kuriem slēgt līgumus par Ziemassvētku noformējuma izgatavošanu, esošo noformējuma elementu remontu, uzstādīšanu, uzturēšanu.

Lielās Ziemassvētku egles pilsētas centrā un Karostā uzstādīs Liepājā reģistrētā SIA AbavaPluss, kas iesniedza vienīgo piedāvājumu šai iepirkuma daļai. Pilsētas ielās un laukumos gaismas rotājumus, kā arī pilsētas centra daļas noformējumu nodrošinās SIA UNIQ. Ziemassvētku tramvaju šogad rotā SIA Reklāmas apgāds.

Pašvaldība Ziemassvētku rotas veidošanai atvēlējusi nedaudz vairāk par 80 tūkstošiem eiro, kas gan ir mazāk nekā pērn. Pilsētas rotājumi būs skatāmi līdz nākamā gada februārim.

Komentāri

Pievienot komentāru