Jaunākais izdevums

Luminor banka piešķīrusi 300 tūkstošus eiro sadzīves preču tirdzniecības uzņēmumam SIA Multum apgrozāmo līdzekļu palielināšanai un pārdošanas veicināšanai Internetā.

Uzņēmums plāno finansējumu ieguldīt veikalu tīkla un produktu klāsta paplašināšanai. Multum ir izveidojis savu pārdošanas tīklu ar septiņiem veikaliem Latvijā, gan uzsācis pārdošanas attīstību internetā.

Šobrīd uzņēmums galvenokārt nodrošina dažādu unikālu preču klāstu no Rietumeiropas ražotājiem, kas nav nopērkamas citviet Latvijā. Nākotnē uzņēmums plāno paplašināt piedāvājumu arī ar pieprasītāko zīmolu ražojumiem no visas pasaules, nodrošinot tiem konkurētspējīgu cenu.

“Šis gads uzņēmumam ir bijis lielu pārbaudījumu un straujas izaugsmes laiks. Lai gan ekonomiskā situācija bija neskaidra, pieņēmām stratēģisku lēmumu paplašināties – atvērt jaunus veikalus, uzlabot internetveikalu, padarot to klientiem ērtāk lietojamu, un paplašināt produktu klāstu. E-komercijas aktivizēšana nāca roku rokā ar nepieciešamību pārstrukturizēt darbu noliktavā, lai iespējami ātri varētu iepakot pasūtījumu un to nogādāt līdz klientiem,” stāsta SIA Multum vadītājs Raimonds Galinskis.

“Lai gan pandēmijas laikā Latvija piedzīvojusi straujāko mājsaimniecības patēriņa samazināšanos Baltijas valstīs, tomēr pamazām mazumtirdzniecības apjomi atjaunojas. SIA Multum ir saskatījis iespēju un labi izmantojis šo laiku, lai attīstītu e-komercijas pakalpojumu un veiksmīgi pielāgojoties šī brīža situācijai. Uzņēmuma aktīvā rīcība nodrošinājusi teicamus biznesa rezultātus, kas ļāvis izvirzīt jaunus attīstības mērķus,” saka Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

SIA Multum šobrīd ir septiņas klātienes tirdzniecības vietas un internetveikals, kuros pircējiem piedāvā iegādāties saimniecības preces, sadzīves ķīmiju, pārtiku, preces mazuļiem un mājdzīvniekiem, higiēnas piederumus u.c. Uzņēmums nodarbojas arī ar vairumtirdzniecību, pie kuras attīstīšanas notiek aktīvs darbs.

SIA Multum ir Cēsīs reģistrēts uzņēmums, kas nodarbojas ar preču importu, mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību Latvijas teritorijā. SIA Multum preču sortimentā ir iekļauti pārtikas, sadzīves ķīmijas, higēnas preču un dzīvnieku barības produkti. Uzņēmums ir dibināts 2017. gadā. 2020. gadā tika sasniegts 554 tūkstošu apgrozījums, savukārt, 2021. gadu uzņēmums plāno noslēgt jau ar nepilnu 2 miljonu EUR apgrozījumu.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Kopumā atverot piecus veikalus reģionu centros (Siguldā, Valmierā, Cēsīs un drīzumā arī Aizkrauklē), kā arī Rīgā un plānojot strauju izaugsmi arī turpmāk, Latvijā darbu sācis jauns veikalu tīkls Multum.

Tas specializējas Rietumeiropas tirgum paredzētu produktu tirdzniecībā. Šī un nākamā gada laikā plānots atvērt vēl vismaz septiņas jaunas tirdzniecības vietas, un veikalu tīkla attīstībā tuvāko gadu laikā plānots ieguldīt vairāk nekā vienu miljonu eiro. Jau nākamnedēļ Multum plāno atklāt divas jaunas tirdzniecības vietas Aizkrauklē.

"Kā vietējā kapitāla uzņēmumam Multum misija ir nodrošināt produktu pieejamību ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tāpēc apzināti attīstām veikalu tīklu ne tikai Rīgā, bet arī reģionos. Nākamo piecu gadu laikā plānojam atvērt vismaz 25 jaunas tirdzniecības vietas un saskatām lielu potenciālu mūsu piedāvājumam,” uzsver Multum dibinātājs un vadītājs Raimonds Galinskis.

Komentāri

Pievienot komentāru