Nekustamais īpašums

Nodod ekspluatācijā pēdējo no dzīvojamām ēkām Jaunajā Teikā

Lelde Petrāne, 30.01.2020

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Nekustamo īpašumu attīstītājs "Hanner Grupa" nodevis ekspluatācijā jaunāko un pēdējo no sešām dzīvojamām ēkām Jaunajā Teikā.

Jaunā Teika ir jauns rajons Rīgā, kas nodrošina vidi gan dzīvošanai, gan strādāšanai.

Līdz ar jaunākās ēkas Ropažu ielā 14A nodošanu ekspluatācijā, Jaunās Teikas esošo piedāvājumu papildinās 117 dzīvokļi, no kuriem apmēram 60% jau ir rezervēti iepriekšpārdošanā. Ņemot vērā potenciālo klientu – galvenokārt jauno profesionāļu un ģimeņu – vajadzības, Jaunā Teika sadarbojas ar bankām un valsts atbalsta programmu ALTUM, nodrošinot vienkāršāku dzīvokļu iegādes procesu.

Jaunā Teika ir "Hanner Grupas" lielākais projekts Latvijā. Kopējais investīciju apjoms Jaunās Teikas projektā ir 140 miljoni eiro.

Biznesa portāls Db.lv jau rakstīja, ka 2020.gadā "Hanner" pabeidz Jaunās Teikas kvartālu, citu attīstības plānu tai pagaidām nav, ņemot vērā ne pārāk spožo situāciju tirgū.

Paralēli šobrīd uzņēmums pabeidz dzīvojamās mājas Vesetas ielā 26 pēdējo dzīvokļu pārdošanu, kā arī turpina pārvaldīt biroju centru "Place Eleven" Skanstes apkaimē.

"Gan dzīvokļu tirdzniecības, gan biroju nomas temps ir lēns, neesam sasnieguši savus izvirzītos mērķus.

Tirgus joprojām drīzāk ir raksturojams kā vājš, savukārt konkurence tajā ir augusi, salīdzinot ar situāciju pirms dažiem gadiem. Neredzam fundamentālus iemeslus, kāpēc tirgus situācija varētu uzlaboties tuvākajā nākotnē, savukārt piedāvājums gan palielināsies. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc esam piesardzīgi attiecībā uz jaunām investīcijām," iepriekš komentēja Mindaugs Valucks (Mindaugas Valuckas), "Hanner" grupas uzņēmumu vadītājs Latvijā.