Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Daudzdzīvokļu ēku projektam "Trebū HOME" nosvinēti trešās kārtas spāru svētki, informē nekustamā īpašuma attīstītājs "AFI Europe".

"Trebū HOME" projekts tiek īstenots Pļavniekos, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām. Investējot 150 miljonus eiro, projekta teritorijā desmit gadu laikā plānots uzbūvēt vismaz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām.

"Trebū HOME" trešās kārtas būvniecības darbi tika uzsākti 2019. gada februārī un paredz četru daudzdzīvokļu ēku izbūvi ar 178 pilnas apdares dzīvokļiem. Ēku kopējā platība pārsniegs 14 000 kvadrātmetru. Trešās kārtas būvdarbus veic "Pillar Contractor". Bez jau minēto četru daudzdzīvokļu ēku būvniecības, uzņēmums veiks arī ārējo inženiertīklu un piebraucamo ceļu izbūvi, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbus. Trešās kārtas būvniecību plānots pabeigt 2020. gada trešajā ceturksnī.

"Trebū HOME" projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem "ARHIS ARHITEKTI" un "MARK Arhitekti" kopā ar Izraēlas arhitektu biroju "ARC4G".

"Pillar Contractor" ir 2015. gadā dibināts "Pillar" grupas uzņēmums. "Pillar" grupa izveidota 2008. gadā un tajā ietilpstošie uzņēmumi "Pillar Architekten", "Pillar Contractor" un "Pillar RE Services" nodrošina nekustamo īpašumu projektēšanu, būvniecības procesu vadību un koordinēšanu, kā arī biroju nomas un apsaimniekošanas pakalpojumus.

Komentāri

Pievienot komentāru