Notiks ikgadējā specializētā ārzemju izglītības izstāde Days of International Education 

Sestdien, 21.septembrī, Rīgā viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā notiks ikgadējā specializētā ārzemju izglītības izstāde «Days of International Education». Visiem, kas domā par mācībām ārvalstīs, ir iespēja iegūt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar nākotnes mācībām universitātēs un augstskolās, biznesa skolās un profesionālās koledžās, vidusskolās un valodu skolās, specializētās vasaras nometnēs un citās mācību iestādēs.

Db.lv, 16.9.2019

Foto: Publicitātes

«Days of International Education» ir viens no populārākajiem pasākumiem Eiropā. Latvijā šī izstāde tiek rīkota kopš 2005. gada.

Izstādē piedalīsies vairāk par 100 mācību iestādēm no dažādām pasaules valstīm: Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas, Šveices, Ungārijas, Beļģijas, Zviedrijas, Lietuvas, Somijas, ASV, Ķīnas u.c. Izglītības iestāžu pārstāvji sniegs detalizētu informāciju par mācību programmām, iestāšanās prasībām, dzīvošanas iespējām un stipendijām.

Nepieciešamības gadījumā izstādes laikā palīdzēs pieredzējuši ārvalstu izglītības speciālisti no aģentūrām «Baltic Council for International Education» un «Meridian Group». Šie speciālisti iepazīstinās ar interesējošiem izstādes dalībniekiem, kā arī izstāstīs par saviem pakalpojumiem – palīdzību dokumentu noformēšanā, lai iestātos ārzemju universitātēs, vidusskolās un koledžās.

Raksts turpinās pēc reklāmas

Izstādē varēs uzzināt sīkāku informāciju par mācību finansēšanu un bezmaksas izglītības iespējām. Šobrīd gandrīz ikviens ir dzirdējis par Brexit un uzdod jautājumus par to, kā tas ietekmēs izglītības iespējas Lielbritānijā.

Izstādē angļu valodas centrs «Meridian Group» iepazīstinās ar saviem kursiem skolēniem 2019./2020. mācību gadā, savukārt ārzemju valodas skolas un nometnes informēs par savām programmām Lielbritānijā, ASV, Šveicē un citās valstīs.

Par iestāšanos Lielbritānijas universitātēs informēs pazīstamu augstskolu pārstāvji. Dokumentu iesniegšana notiek caur centralizēto UCAS sistēmu. Izstādes laikā būs iespējams reģistrēties šajā sistēmā, apmeklējot «Baltic Council for International Education» stendu, kas ir oficiāls UCAS centrs Latvijā.

Starptautiskos eksāmenus angļu valodā IELTS un Cambridge English, kā arī iestāšanās testus privātskolās ārzemēs piedāvās «Baltic Council» eksāmenu centrs. Izstādes laikā vecāko klašu skolēni un studenti varēs reģistrēties bezmaksas IELTS izmēģinājuma testam.

Izstādes laikā notiks semināri par tādām aktuālām tēmām kā iestāšanās universitātēs Lielbritānijā un Nīderlandē, kā arī par to, kā sagatavoties mācībām ārvalstīs.

Izstāde būs atvērta sestdien, 21.septembrī Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes iela 55 no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja bez maksas.

No šīs sadaļas

Otro gadu pēc kārtas par taisnīgāko atalgojuma maksātāju Latvijā atzīta starptautiskā lidosta...

Ekonomikas ministrija (EM) drīzumā plānot izsludināt konkursu uz Latvijas Investīciju un attīstības...

Pirmdien, 16. septembrī, iniciatīvas «Ierēdnis ēno uzņēmēju» laikā 36 uzņēmumu ikdienas...

Latvijā sievietes ar augstāko izglītību pelna vidēji par 20% mazāk nekā vīrieši...

Privāta mācību iestāde Latvijā var būt veiksmīgs biznesa projekts...

Degvielas mazumtirdzniecības uzņēmuma Circle-K izpilddirektore Gunta Jēkabsone ir kļuvusi par Ārvalstu...

Vecāki meklē līdzsvaru starp bērna vēlmēm un pašu iespējām...

Jaunajā mācību gadā Mārupes pamatskolā stundas vadīs arī novada uzņēmumu vadītāji un...

Teikums Teodors vizītkarte ir izteiksmīgs un moderns interjera dizains, kas ietērpj vizuālā...

Rosīgu, komunikablu un smaidīgu – tādu pašmāju zīmolu veikala M50 īpašnieci Elīnu...