Omniva par 16 miljoniem eiro būvēs loģistikas centru Igaunijā 

Igaunijas valstij piederošā loģistikas kompānija Eesti Post, kas strādā ar zīmolu Omniva, investēs 16 miljonus eiro jaunā loģistikas centrā un ir izsludinājusi konkursu par 13 tūkstošu kvadrātmetru plaša loģistikas centra būvniecību.

LETA, 02.08.2017

Foto: LETA

Pieteikumus konkursā pieņems līdz 28.augustam, bet līgums ar uzvarētāju tiks parakstīs septembrī, informēja Eesti Post.

Konkursa uzvarētājs būvēs Omniva loģistikas centru, kā arī ārējos tīklus un ceļus, kas ar to savienoti.

Jaunajā loģistikas centrā, kuram jau ir izraudzītas pasaules līmeņa tehnoloģijas, tiks investēti apmēram 16 miljoni eiro, ieskaitot reģistrētā nekustamā īpašuma un šķirošanas tehnoloģiju izmaksas, informēja Eesti Post valdes loceklis Ansi Arumēls, piebilstot, ka jaunais centrs būs ilgtspējīgs arī pēc desmit un vairāk gadiem.

Plānots, ka jaunajam centram būs viens stāvs, tomēr mazākas biroju spārns būs izvietots divos stāvos. Ēkas ražošanas spārnā būs apmēram 200 darbavietu, bet biroja spārnā - 75 darbavietas. Omniva uz jauno loģistikas centru Raes pagastā netālu no Tallinas pārcelties plāno 2018.gada rudenī.

Šī teritorija izvēlēta, jo tai ir izdevīga atrašanās vieta un iespējas tālākai paplašināšanai. Pērn Omniva šim mērķim iegādājās 70 tūkstošu kvadrātmetru zemes gabalu.

Eesti Post ir starptautiska grupa, kas piedāvā pasta, loģistikas un informācijas loģistikas pakalpojumus, grupu veido māteskompānija Eesti Post un meitasuzņēmumi Maksekeskus, Omniva LT Lietuvā un Omniva Latvijā, kā arī Post 11, kas piedāvā starptautiskus loģistikas pakalpojumus sūtījumu piegādei visā pasaulē.

Grupas apgrozījums pērn bija 95,8 miljoni eiro, Baltijas valstīs tajā strādāja vidēji 2244 cilvēki.

Jaunākais izdevums