Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Celtniecības materiālu ražotāja SIA «Tenax» un SIA «Tenapors» īpašnieks Nikolajs Kurma kopā ar SIA «Tenax» un SIA «Tenapors» valdes locekli Robertu Kurmu nodbinājuši jaunu uzņēmumu SIA «Tenax Install», ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Uzņēmums ierakstīts komercreģistrā 14.jūnijā. Tā pamatkapitāls ir 200 000 eiro, un SIA «Tenax Install» ir lielākais pagājušajā nedēļā reģistrētais uzņēmums, liecina «Lursoft» statistika.

«Lursoft» izziņa liecina, ka lielākas dalībnieks jaunajā uzņēmumā ir Roberts Kurma, viņam pieder 51% pamatkapitāla daļu, bet Nikolajs Kurma ir īpašnieks atlikušajiem 49% daļu.

Uzņēmuma valde sastāv no diviem valdes locekļiem ar tiesībām pārstāvēt uzņēmumu kopā ar vēl vienu citu valdes locekli. Par jaunā uzņēmuma valdes priekšsēdētāju iecelts Roberts Kurma, bet Nikolajs Kurma iecelts par valdes locekli.

SIA «Tenax», kura meitas uzņēmums ir SIA «Tenapors», dibināts 1991.gadā. Uzņēmuma koncerns nodarbojas ar siltumizolācijas materiālu, sendvičtipa paneļu un nenoņemamo veidņu sistēmas «Dobeles panelis» ražošanu. Koncerna patiesā labuma guvējs ir Nikolajs Kurma. 2017.gadā SIA «Tenax» konsolidētais neto apgrozījums bija 12,831 miljons eiro un tā pārskata gada peļņa bija 855 tūkstoši eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru