Papildināts - Cinamon Holding nopērk kinoteātri Liepājā 

Cinamon Holding parakstījis līgumu par Liepājas kinoteātra Balle iegādi.

Lelde Petrāne, 13.10.2016

Foto: Evija Trifanova/LETA

Darījums esot daļa no Cinamon Holding izaugsmes stratēģijas, kas paredz paplašināt kinoteātru tīklu Baltijas valstīs. Balle būs otrais Cinamon kinoteātris Latvijā un piektais kinoteātris Cinamon Holding grupā.

Kinoteātri Balle Cinamon Holding iegādājās no AS KB Investments.

Cinamon Holding plāno kinoteātri Balle attīstīt, to pilnībā iekļaujot Cinamon kinoteātru grupā. Tas nozīmē, ka liepājniekiem un pilsētas viesiem būs pieejams daudzpusīgāks saturs. Uzņēmums plāno arī atjaunot kinoteātra telpas un aprīkojumu, izveidot jaunu mājaslapu un pievienot kinoteātri kopējā Cinamon Holding kinoteātru vadības sistēmā.

Zīmola maiņa ir daļa no pilnīgas iekļaušanas Cinamon kinoteātru tīklā, kas nenotiks ātrāk par 2017. gadu.

Patlaban Liepājas kinoteātris Balle Rožu laukumā 5/6 darbosies ierastajā režīmā ar esošo nosaukumu, darba laiku, filmu seansu regularitāti un biļešu cenām.

Cinamon Holding kinoteātri darbojas piecās pilsētās: Tallinā, Tartu, Rīgā, Liepājā un Kauņā. «Attiecībā uz nākotnes plāniem – patlaban nav konkrētu projektu, par kuriem varam sniegt informāciju. Tomēr vienmēr analizējam un izskatām iespējas paplašināties,» jautāts, vai tiek apsvērta vēl kāda kinoteātra iegāde, biznesa portālam db.lv sacīja Andrejs Kučeruks, Cinamon Holding pārstāvis.

Cinamon Holding dibināts 2005. gadā, un tā centrālais birojs atrodas Tallinā. Cinamon Holding apgrozījums 2015. gadā bija 8,6 miljoni eiro. Uzņēmumā strādā 131 darbinieks.

Jaunākais izdevums