Jaunākais izdevums

Par Latvijā bāzētās aviokompānijas “SmartLynx Airlines” izpilddirektoru iecelts Edvinas Demeniuss, kurš iepriekšējos septiņus gadus aviokompānijā pildīja komercdirektora un valdes locekļa pienākumus.

“Aizvadītajos divos gados aviokompānija ir piedzīvojusi ievērojamu izaugsmi. Šī gada mērķis ir strādāt pie uzņēmuma efektivitātes palielināšanas, īpašu uzmanību veltot darbības paplašināšanai starpsezonu periodos," komentē Edvinas Demeniuss.

“Edvinas Demeniusa vadībā “SmartLynx” ir gatava uzsākt jaunu posmu aviokompānijas attīstībā, īpašu uzmanību vēršot darbības efektivitātei un izaugsmei. Būdams nozīmīgs “SmartLynx” komandas spēlētājs arī izaicinošākajos laikos aviācijā, Demeniuss ir pārliecinoši pierādījis sevi kā talantīgu līderi, tāpēc esmu pārliecināts, ka viņa vadībā uzņēmums turpinās virzīties uz izcilību, realizējot ambiciozus plānus un atbalstot grupas stratēģiskos mērķus,” saka “SmartLynx” mātes uzņēmuma “Avia Solutions Group” izpilddirektors Jons Janukens.

Pateicoties pieaugošajam pieprasījumam pēc ACMI pasažieru pārvadājumiem Eiropā un uzņēmuma veiktajiem stratēģiskajiem soļiem, “SmartLynx” 2023. gadā uzrādīja rekordaugstus darbības rezultātus. Lidsabiedrība veica par 48% vairāk lidojumu, pārvadājot par 53% vairāk pasažieru nekā iepriekšējā gadā. Aviokompānija palielināja savu gaisa kuģu floti no 49 līdz 67 lidmašīnām un plāno turpināt paplašināšanos, lai līdz 2026. gadam tā flote sasniegtu 100 lidmašīnas.

“SmartLynx Airlines” dibināta 1992. gadā un ir starptautiski atzīts pilna servisa lidmašīnu nomas jeb ACMI (Aircraft, Crew, Maintenance un Insurance), kravu un čartera pakalpojumu sniedzējs vadošajām aviokompānijām visā pasaulē.

“SmartLynx” veic lidojumus ar Airbus A320, A321, A321F, A330 un Boeing 737 MAX 8 lidmašīnām. Uzņēmums ir daļa no “Avia Solutions Group” saimes, kas ir pasaulē lielākais ACMI nodrošinātājs ar kopumā 199 lidmašīnām flotē. Grupa sniedz arī virkni citu aviācijas pakalpojumu, tostarp MRO (apkope, remonts un kapitālais remonts), pilotu un apkalpes apmācību, apkalpošanu uz zemes, kā arī dažādus saistītos pakalpojumus.

Kopumā “Avia Solutions Group” uzņēmumos nodarbināti 11 700 augsti kvalificēti aviācijas profesionāļi no 85 pasaules valstīm.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijā bāzētā aviokompānijas “SmartLynx Airlines” izpilddirektora vietnieka amatā (Deputy CEO) iecelts Jans Belina (Jan Bělina).

Belina pievienosies “SmartLynx” vadības komandai un strādās kopā ar uzņēmuma izpilddirektoru Edvinu Demeņu (Edvinas Demenius). Vadības komandas paplašināšana ir likumsakarīgs solis uzņēmuma izaugsmē, lai uzlabotu efektivitāti un aviokompānijas darbības rezultātus.

Belinam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze aviācijas nozarē dažādos vadošos amatos. Viņš ir pieredzējis aviācijas nozares vadītājs ar panākumiem komercaviācijas segmenta procesu vadībā. Jans Belina pildīs “SmartLynx” izpilddirektora atbalsta funkciju, aviokompānijas vadības komandas un ikdienas darbības pārvaldībā, fokusējoties uz operacionāliem un tehniskajiem procesiem.

“SmartLynx Airlines” izpilddirektora vietnieks Jans Belina: “Pirms aptuveni desmit gadiem man bija iespēja sadarboties ar “SmartLynx” savā iepriekšējā amatā, un es augsti vērtēju aviokompānijas ievērojamo izaugsmi un sasniegumus šo gadu laikā. Pilnībā uzticoties “SmartLynx” vīzijai, esmu priecīgs par iespēju ar savu pieredzi sniegt ieguldījumu mūsu kopīgo mērķu sasniegšanā.”

Komentāri

Pievienot komentāru