Piedzīvojuma parka Tarzāns troses savienojumu sabojājuši huligāni 

Piedzīvojumu parks Tarzāns ir slēdzis trases daļu, kur svētdien notika negadījums, lai veiktu iekšējo pārbaudi, kā arī konstatētu un novērstu radušos problēmu. Parka pārstāvji arī sazinājušies ar cietušo vīrieti, kurš pašreiz jau pametis stacionāru un apstiprinājis, ka pretenziju pret piedzīvojumu parku Tarzāns nav, teikts paziņojumā medijiem.

Dienas Bizness, 09.09.2015

Sociālajā tīklā Facebook šonedēļ tika izplatīta ziņa, ka svētdien, 6. septembrī, Siguldas piedzīvojumu parkā Tarzāns pārtrūkušas troses dēļ vienā no trasēm no diezgan liela augstuma nokritis jaunietis, gūstot traumas.

Tarzāns pārstāvji informē, ka negadījums noticis, jo huligānisma dēļ tika bojāta uz zemes esošais savienojums ar trosi. Lai turpmāk izvairītos no mehāniskas trases bojāšanas, pieņemts lēmums pastiprināt apsardzi, kā arī veikt ārpuskārtas iekārtu pārbaudi.

Piedzīvojumu parka pārstāvji norāda, ka visi trases posmi tiek pārbaudīti katru dienu, lai novērstu jebkādus bojājumus un trase būtu droša apmeklētājiem. Konkrētais savienojums atrodas uz zemes, kas pieejama ne tikai parka apmeklētājiem un atpūtniekiem, bet arī citām personām, kuras šoreiz iespējams rīkojušās ļaunprātīgi un huligāniski, radot bojājumus.

Pārējā piedzīvojumu parka trase ir vairakkārt rūpīgi pārbaudīta, apstiprinot, ka ir droša, un tādēļ apmeklētajiem atvērta.

Jaunākais izdevums