Bankas

Piešķir ievērojamu finansējumu TOI TOI Latvija attīstībai

Lelde Petrāne, 12.03.2020

Foto: Īriss Sviklis/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pārvietojamo tualešu un sanitāro konteineru pakalpojuma sniedzēja "TOI TOI Latvija" attīstībai "Luminor" banka izsniegusi finansējumu 0,51 miljona eiro apjomā.

"TOI TOI Latvija" par saņemto finansējumu paplašinājusi savu specializēto auto autoparku, kā arī atjaunojusi pamatlīdzekļu bāzi, lai sagatavotos jaunajai sezonai.

Tuvojoties aktīvajai sezonai, uzņēmumam "TOI TOI Latvija" bija būtiski atjaunot un papildināt savu pamatlīdzekļu bāzi, kurā ietilpst gan konteineri, gan tualetes un žogi, kā arī nepieciešams aizvietot amortizēto transporta parka daļu. Pamatlīdzekļu bāzes papildināšanai tika piešķirts ilgtermiņa kredīts, piesaistot "Altum" garantiju 80% apmērā, kopā 220 tūkstoši eiro. Savukārt līzinga limits 290 tūkstošu eiro apjomā tika piešķirts, lai uzņēmums varētu iegādāties specializētos transportlīdzekļus – asenizācijas auto.

"Mēs turpinām investēt uzņēmuma inventārā un autoparkā. Pateicoties "Luminor" un "Altum" sadarbībai, "TOI TOI Latvija" saņēma finansējumu mazvērtīgā inventāra iegādei, kas savukārt ļāva mums atbrīvot līdzekļus, kurus novirzījām uzņēmumam aktuālām tēmām – darbinieku izaugsmei, inovācijām un pakalpojuma spektra paplašināšanai. Autoparka atjaunošana mums ir stratēģisks virziens – paaugstināta vides labklājība (EIRO VI) un darbinieku komforta līmenis, kas pozitīvi ietekmē darba efektivitāti un mūsu pakalpojuma kvalitāti," stāsta "TOI TOI Latvija" valdes locekle Anastasija Kargina.

"Mūsu garantija bankai sniedz drošības sajūtu, investējot apjomīgus līdzekļus uzņēmuma attīstības projektā, savukārt uzņēmumam tā ļauj arī bez pietiekama nodrošinājuma saņemt bankā līdzekļus nepieciešamajā apjomā, kas bez garantijas nebūtu iespējams," stāsta Inese Zīle, "Altum" valdes locekle.

SIA "TOI TOI Latvia" izveidots 2004. gadā, un kopš tā laika ir sistemātiski attīstījies, izveidojot četras uzņēmuma filiāles. Uzņēmums piedāvā pārvietojamo tualešu kabīņu, izlietņu, konteineru, nožogojumu nomu un apkalpošanas pakalpojumus.

Komentāri

Pievienot komentāru