Auto

Populārākā jaunā vieglā automašīna desmit mēnešos Latvijā - Škoda Yeti

BNS, 20.11.2014

Škoda Yeti

Foto: netcarshow.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Latvijā šogad desmit mēnešos populārākā jaunā vieglā automašīna bija Škoda Yeti, liecina Auto asociācijas apkopotie dati.

Šogad reģistrētas 434 jaunas Škoda Yeti automašīnas. Otra populārākā vieglā automašīna ar reģistrētiem 409 spēkratiem bija Volkswagen Golf, un tai seko Nissan Quashqai ar 400 jaunām automašīnām.

Ceturto un piekto vietu desmit mēnešos ieņēma Toyota RAV4 un Volkswagen Pasaat ar attiecīgi reģistrētiem 351 un 330 spēkratiem, savukārt sestajā vietā ierindojās Peugeot 3008 - reģistrētas 318 šādas automašīnas.

Septīto vietu 2014.gada desmit mēnešos ieņem Škoda Octavia ar 268 automašīnām, astoto - Volkswagen Jetta ar 233 spēkratiem, bet devītajā un desmitajā vietā ierindojušās Toyota Auris un Volkswagen Caddy ar 227 automašīnām.

Latvijā šogad deviņos mēnešos reģistrētas 12 473 jaunas vieglās automašīnas (pasažieru un vieglais komerctransports līdz 3,5 tonnām), kas ir par 16,9% vairāk nekā pērn attiecīgajā laikā.

Auto asociācija ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotājrūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu auto importētāju un dīleru apvienība. Asociācijas prioritāte ir aizstāvēt biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju.