Rīgā pirmās Marriott tīkla viesnīcas renovācijā ieguldīti vairāk nekā 10 miljoni eiro 

Šomēnes klientiem durvis vērs Rīgā pirmā Marriott tīkla viesnīca, AC Hotel Riga, informē kompānijas pārstāvji.

Žanete Hāka, 03.06.2019
1/14

Publicitātes foto

Kopš 2018.gada janvāra ēkā notiek renovācijas darbi. Tā atrodas bijušās viesnīcas Albert Hotel vietā (Dzirnavu 33). Lai atbilstu starptautiskās kompānijas standartiem, AC Hotel by Marriott modernizētas nama iekšējās sistēmas. Pēc renovācijas viesnīcas ēka tiks sertificēta atbilstoši starptautiskajai programmai LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). Kopējās investīcijas renovācijā pārsniedz desmit miljonus eiro.

Aprīlī Rīgā tika parakstīts trīspusējs līgums par Marriott tīkla jaunās četrzvaigžņu viesnīcas AC Hotel Riga pārvaldīšanu. Līgumu parakstīja Marriott International reģionālais direktors Janušs Mituļskis, SIA Legendhotels Latvija valdes loceklis Tauri Sumbergs un nekustamā īpašuma attīstītāja Vastint Latvia valdes loceklis Romāns Astahovs.

Legend Hotels&Spas ir starptautisks viesnīcu operators, kas pārvalda viesnīcas Igaunijā, Polijā, Latvijā. 2016.gadā uzņēmums sāka sadarbību ar Marriott International, noslēdzot franšīzes līgumu. Pēc AC Hotel by Marriott Riga atvēršanas uzņēmums turpinās sadarbību ar Marriott International, attīstot viesnīcas Baltijā un citās Eiropas Savienības valstīs.

AC Hotel Riga ēkas īpašnieks ir nekustamo īpašumu attīstītājs Vastint Latvia.

AC Hotel Riga atklāšana plānota 2019.gada 17.jūnijā. Viesnīcā pieejami 239 numuriņi, četras konferenču zāles (vislielākās ietilpība - 180 cilvēku), lounge zona ar bāru un restorānu, kā arī banketu zāle un sporta zāle.

Marriott International galvenā mītne atrodas ASV un viesnīcu tīklā ietilpst vairāk nekā 6900 objekti un 30 viesnīcu zīmoli 130 dažādās valstīs un teritorijās.

Jaunākais izdevums