Finanses

Rīgas kuģu būvētavu vadīs Jānis Skvarnovičs

Žanete Hāka, 28.04.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS Rīgas kuģu būvētava ikgadējā akcionāru sapulcē par uzņēmuma padomes priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Vasilijs Meļņiks, tāpat arī iecelts mazākuma akcionāru pārstāvis – advokāts Linards Baumanis, liecina kompānijas paziņojums NASDAQ OMX Riga.

«Tā ir uzskatāma liecība tam, ka uzņēmums vēlas un ir gatavs strādāt caurspīdīgi un ņems vērā visu akcionāru intereses, Ceram uz auglīgu sadarbību ar visiem padomes locekļiem,» komentējot mazākuma akcionāra pārstāvja ievēlēšanu, saka V.Meļņiks.

V. Meļņiks turpmāk atbildēs par uzņēmuma stratēģisko attīstību. «Darbs valdē vairāk ir saistīts ar ikdienas organizatorisko jautājumu risināšanu. Turklāt pēdējos divus gadus es biju spiests lielāko daļu laika pavadīt komandējumos, lai piesaistītu jaunus partnerus un rastu iespējas jaunu perspektīvu projektu attīstīšanai. Tagad es visu savu pieredzi un enerģiju varēšu ieguldīt kuģu būvētavas jaunu darbības virzienu realizēšanā – uzņēmuma līdzdalībā virszemes naftas un gāzes urbšanas sistēmu būvniecībā, līdzdalībā urbšanas platformu komplektējošo detaļu montāžā, patruļkuģu būvē un piegādē,» saka V.Meļņiks.

Padome izveidoja jaunu valdi, kuru turpmāk vadīs uzņēmējs Jānis Skvarnovičs.

RKB jaunajā padomē ir ievēlēti Gaidis Andrejs Zeibots, Vasilijs Meļņiks, Valentīna Andrejeva, Aleksandrs Čerņavskis un Linards Baumanis. Savukārt valdē strādās Jānis Skvarnovičs, Vladislavs Blūms, Einārs Buks, Rolands Klincis un Jekaterina Meļņika.

Rīgas kuģu būvētava ir uzsākusi jauno sezonu – tiek remontēti kuģi no Skandināvijas valstīm un Kipras, tiek slēgti jauni līgumi par kuģu remontu. Kā jau ziņots, nesen tika noslēgts nodomu protokols par sadarbību ar Singapūras kompāniju, kas ļaus RKB savā teritorijā piedalīties virszemes naftas un gāzes urbšanas sistēmu būvēšanā, norāda uzņēmuma pārstāvji.

Komentāri

Pievienot komentāru