Mazumtirdzniecība

Rimi turpina hipermārketu modernizāciju; daži Supernetto pārtop par Mini Rimi

Rūta Lapiņa, 17.11.2017

Modernizēts Rimi hipermārkets

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

«Rimi Latvia» veikalu tīklā būtiskākais fokuss pašlaik ir hipermārketu modernizācijas projekts, savukārt Rīgā un Pierīgā pārmaiņas skārušas arī pa kādam «Supernetto» veikalam, kas pārtapuši par «Rimi Mini», biznesa informācijas portālam db.lv atklāja «Rimi Latvia» mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Kristīne Ciemīte.

«Plānojot «Rimi Latvia» veikalu tīkla attīstību, rūpīgi tiek pētīts tirgus pieprasījums. Katru gadu veicam apjomīgus klientu pētījumus katra veikala līmenī visā Latvijā, pētot klientu viedokli par produktu piedāvājumu un iepirkšanās pieredzi. Atbilstoši tirgus pieprasījumam atsevišķās vietās Rīgā un reģionos, kur ir izteiktāks pieprasījums pēc plašāka produktu sortimenta, pēc rekonstrukcijas ir atvērti «Rimi Mini» veikali, saglabājot arī «Supernetto» pircēju iecienītāko produktu klāstu,» viņa stāsta.

Līdz šim brīdim pēc «Supernetto» rekonstrukcijas ar «Rimi Mini» zīmolu ir atvērti divi veikali – Siguldā un Rīgā, Bauskas ielā 120, savukārt līdz gada beigām plānots atvērt vēl divus «Rimi Mini» – Bauskā un Rīgā, Dzelzavas ielā 86. Šobrīd tiek paplašināts un pārveidots arī Siguldas supermārkets tirdzniecības centrā «Šokolāde», kurš pircēju pieprasījuma dēļ tiek pārveidots pār hipermārketu. Pārveides procesu iecerēts pabeigt šogad.

«Rimi Latvia» mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja atzīmē, ka pašlaik būtiskākais fokuss «Rimi Latvia» veikalu tīklā, kas turpināsies arī nākošgad, ir hipermārketu modernizācijas projekts. Šogad izstrādāts jauns hipermārketu interjera vizuālais koncepts, kura ietvaros veikala vide tiek pārveidota atbilstoši jaunākajām tendencēm un pircēju paradumiem. Interjera pārveides pabeigta hipermārketos «Rimi» t/c «Damme», «Rimi» t/c «Zoom!», «Rimi» Pulkveža Brieža ielā un «Rimi» Stirnu ielā.

E. Ciemīte atzīmē, ka vērtējot pircēju paradumus un vajadzības, atvērti arī trīs jauna formāta ātrās iepirkšanās veikali Rīgas centrā – «Rimi Express», kas orientēti uz steidzīgiem pilsētas pircējiem, un attiecīgi tiek veidoti ar atšķirīgu piedāvājumu no citiem «Rimi» veikaliem. Šogad plānots Rīgā atvērt vēl divus šāda formāta veikalus, un šo fromātu turpināt attīstīt arī nākamgad.

«Rimi Latvia» veikalu tīklā ir 121 dažāda formāta veikala, no tiem 42 «Supernetto».