Start-up

Sage pārņem Latvijas jaunuzņēmumu Cake HR

Anda Asere, 29.11.2019

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Personālvadības mākoņrisinājuma "CakeHR" pārņemšana papildina personālvadības mākoņrisinājuma iespējas mazajiem uzņēmumiem "Sage Business Cloud" risinājumā.

"Sage" produktu vadītāja Lī Pērkina (Lee Perkins) vērtējumā "CakeHR" nodrošina viegli lietojamus personālvadības mākoņrisinājumus, kas palīdz uzņēmumiem veicināt produktivitāti un nodrošināt lielisku pieredzi. "Pamats tam, kāpēc "Sage" ir kļuvusi par lielisku programmatūra kā pakalpojums kompāniju, ir tas, ka mēs veidojam un pārņemam lieliskas tehnoloģijas, kas palīdz grāmatvežiem un uzņēmumiem fokusēties uz to, kas ir pats svarīgākais," viņš norāda.

"Apvienojot mūsu un "Sage" pieredzi un zināšanas, "CakeHR" spēs attīstīt savu vīziju nodrošināt viegli lietojamu, spēcīgu un vienmēr pieejamu personālvadības platformu jebkurai organizācijai. Personālvadība ir pelnījusi vairāk, tā ir jāvienkāršo. Spēku apvienošana ar "Sage" ir ļāvusi mums piekļūt šim mērķim tuvāk nekā jebkad iepriekš," norāda Kaspars Upmanis, "CakeHR" vadītājs.

"CakeHR" līdzīpašnieks Norberts Erts iepriekš izteicies, ka uzņēmuma klienti ir specifiski un prasa lielāku uzmanību, tāpēc nevar visus mērķauditorijas segmentus uzrunāt ar "Facebook" vai "Google" reklāmu. Personālvadības sistēmas ieviešana uzņēmumā esot sensitīva - tā ietver dažādus datus par darbiniekiem, un kompānijām ir svarīgi uzticēties partnerim, ar ko strādā. Mazāki uzņēmumi, kuros ir līdz 20 darbiniekiem, lēmumu pieņem ātrāk, bet lielajās kompānijās lēmuma pieņemšanas process parasti ir ilgs, jo tajā iesaistīti vairāki cilvēki no dažādiem departamentiem.

Pirms "CakeHR" izveidošanas K. Upmanis septiņus gadus dzīvoja Anglijā, izveidoja aģentūru "Mosties!" Londonā. Pēc kāda laika tika atvērts birojs Rīgā un ar laiku tas izauga līdz tam, ka viņš nezināja, kurš Rīgā ir birojā, cik kuram atvaļinājuma dienas atlikušas u.tml. Tāpēc tika pieņemts lēmums izveidot iekšējo personālvadības sistēmu, jo nebija pieejams nekas gatavs, kas atbilstu viņa gaidām. Vēlāk K. Upmanis nolēma šo risinājumu piedāvāt arī kā pakalpojumu. Tā kā uzņēmums izveidots laikā, kad viņš strādāja Londonā, "CakeHR" ir reģistrēts tur - "HR Bakery" Ltd.

"Mēs esam diezgan piezemēti savās ambīcijās, jo mums nav nekāda ārējā finansējuma. Visu attīstām par saviem līdzekļiem, tāpēc to darām piesardzīgi," iepriekš norādījis K. Upmanis.

Db.lv jau rakstīja, ka starptautiskās IT kompānijas "Sage" jauno tirgu biznesa attīstības vadītājs Žeremī Kokels (Jérémy Cocqueel) izteicies, ka, lai arī Latvija un Baltija kopumā ir mazs tirgus, "Sage" ir nopietna interese par to. "Sage" dibināts 1981. gadā un uzņēmums ir audzis ne tikai dabiski, bet arī apvienojoties ar citām kompānijām. Uzņēmums strādā visos lielajos reģionos - Eiropā, Amerikā, Āfrikā, Āzijā. Lielu daļu apgrozījuma veido Ziemeļamerika un Eiropa. Visstraujāk kompānija attīstās Francijā, Lielbritānijā, Vācijā, Spānijā, Polijā, Portugālē.

Komentāri

Pievienot komentāru