Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Modes preču veikals M50 sper soli ārpus sava pamatbiznesa un atver M50 Dizainbāru, kur apvienots bārs un interjera lietu veikals, ceturtdien, 21.jūnijā raksta laikraksts Dienas Bizness.

«Te var nopirkt krūzīti, kurā pasniedzam kafiju, un dzejas grāmatu, ko cilvēks lasa, kamēr gaida svaigi pildīto kruasānu,» stāsta Elīna Berklava, M50 Dizainbārs īpašniece. Bārs saistīts ar tam blakus esošo veikalu M50, kura aizsākumi meklējami pirms septiņiem gadiem. Pirms trim gadiem veikalam sākās jauns dzīves posms, jo tas pārcēlās uz citām telpām Miera ielas sākumā. Elīna teic, ka jau ilgāku laiku bija zināms, ka M50 veikalam un zīmolam nepieciešama paplašināšanās.

M50 Dizainbāra vadītāja Dita Miska agrāk strādāja veikalā, un abām ar Elīnu bija skaidrs, ka kādā dzīves posmā viņas atkal vēlētos strādāt kopā. «Gada sākumā Dita man deva ziņu, ka atbrīvojas telpas, kur agrāk bija DAD Cafe. Sapratām, ka šis ir tas brīdis, ko gaidījām, pēc kā ilgojāmies. Šī ir mūsu iespēja. Bija jāizlemj zibenīgi, jo mēs nebijām vienīgās, kas bija gatavi te nākt. Taču, tā kā esam tepat blakus, bijām zināmas «Miera ielas republikā» kā savējās, nelielajā konkursā uzvarējām,» stāsta Elīna.

Iepriekš, domājot par M50 paplašināšanos, uzņēmējai nebija skaidras koncepcijas, kā tieši kompānija varētu attīstīties. Tā kā bija pieejamas telpas, kur iepriekš bija kafejnīca, un mantojumā kaimiņi saņēma kafijas aparātu, trauku mazgājamo mašīnu, daļu pastāvīgo klientu un arī darbiniekus, Elīna nolēma pieskaņoties situācijai un esošajam pamatam un uz tā bāzes realizēja savu ideju.

Šobrīd M50 veikals un M50 Dizainbārs atrodas blakus durvīs vienā ēkā. Veikalā joprojām nopērkami apģērbi un aksesuāri, bet blakus – interjera lietas un trauki, kas īpašniecēm vienmēr ir bijuši sirdij tuvi, bet kas neiederējās līdzšinējā veikalā, jo gluži vienkārši trūka vietas, kur tos izvietot.

Visu rakstu Veikals un bārs vienuviet lasiet ceturtdienas, 21.jūnija laikrakstā Dienas Bizness!

Komentāri

Pievienot komentāru