Pakalpojumi

Tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma servisa uzņēmums Berendsen maina zīmolu

Lelde Petrāne, 28.06.2018

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma servisa uzņēmums «Berendsen» ir iekļauts starptautiskās kompānijas «Elis» grupā un turpmāk strādās ar zīmolu «Berendsen Part of Elis», liecina tā sniegtā informācija.

Pārmaiņas aizsākās pērn septembrī, kad «Elis» grupa (starptautisks daudzu pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma pakalpojumu risinājumus), iegādājās uzņēmumu «Berendsen».

«Berendsen» turpmāk būs daļa no starptautiska vairāku pakalpojumu risinājumu uzņēmuma, kas darbojas Eiropā un Latīņamerikā. «Elis» nodarbina 45 000 profesionāļu 28 valstīs izvietotajos 440 ražošanas un apkalpošanas centros un sniedz servisu vairāk nekā 400 000 klientu.

Latvijā «Berendsen» saviem klientiem sniedz tādus pakalpojumus kā maināmie paklāji, mopu serviss, higiēnas aprīkojums labierīcībām, virtuves dvieļu un mikrošķiedras lupatiņu noma. «Iespējams, nākotnē, pateicoties tam, ka pievienojamies «Elis» grupai, Latvijā būs pieejami arī tādi pakalpojumi kā gultas veļas serviss viesmīlības nozarei, darba apģērbu noma un citi,» sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Gints Salnājs.