Reklāmraksti

Dizaina un logo paklāji – kā atstāt paliekošu iespaidu jau ar pirmajiem soļiem

, 02.06.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atstāt labu pirmo iespaidu vai radīt patīkamu vidi klientiem, darbiniekiem un viesiem, grīdas ir ārkārtīgi svarīga zona, lai arī nereti tiek piemirsta. Jūsu telpu grīda ne tikai parāda uzņēmuma attieksmi pret tīrību, bet arī var tikt izmantota mārketinga nolūkos. Visvienkāršāk to paveikt ar dizaina un logo paklājiem, kas jau no pirmajiem soļiem telpā radīs personalizētu un patīkamu vidi, pievērsīs uzmanību un darbosies kā reklāma. Lasiet tālāk un uzziniet vairāk!

Kādas ir paklāju priekšrocības?

Nereti šķiet, ka paklāju tīrīšana un kopšana ir laikietilpīga, kā arī paklāji ātrāk nodilst, tādēļ telpās, kur tiek pieņemti apmeklētāji, labāk vienkārši izvēlēties viegli kopjamu grīdas segumu. Tas ir mīts. Patiesībā ir gluži otrādi – kvalitatīvi paklāji kalpo ilgi, kā arī to apkopi var uzticēt profesionāļiem. Maināmiem paklājiem telpās ir daudz priekšrocību:

- Savāc netīrumus ieejas zonā, līdz ar to tie netiek ienesti tālāk pārējās telpās.

- Novērš iespēju paslīdēt uz slapjas vai nesen mazgātas grīdas.

- Slāpē trokšņus, padarot vidi akustiski patīkamāku.

- Novietojot paklāju mitrās vietās (pie ūdens aparātiem, pie izlietnēm u. tml.), mazinās risks paslīdēt un pārvietot mitrumu uz citām telpas vietām.

- Pārejas zonās starp telpām paklāji novērš netīrumu pārnešanu no mazāk tīras vides uz tīru (piemēram, no servisa zonas uz biroju u. tml.).

- Pilda ergonomiskas funkcijas, mazinot diskomfortu darbiniekiem, kuriem ilgstoši jāstāv kājās.

Kāpēc dizaina un logo paklāji ir lieliska izvēle?

Paklājam nav noteikti jābūt tikai tumšās, neizteiksmīgās un garlaicīgās krāsās, lai tas pildītu savas funkcijas. Sevišķi pavasara, vasaras sezonā iesakām izmantot maināmos dizaina vai logo paklājus! Dizainu izvēles ir daudz plašākas, tādējādi sniedzot iespēju veidot saskanīgu korporatīvo identitāti arī grīdas līmenī.

Dizaina un logo paklāji sniedz daudzas priekšrocības:

- Iespēja klientiem un apmeklētājiem sniegt informāciju negaidītā vietā un pievērs sev uzmanību.

- Oriģināls un unikāls telpas noformēšanas veids, kas papildina interjeru.

- Papildu vieta, kur efektīvi izvietot Jūsu uzņēmuma reklāmu.

- Iespēja izmantot paklājus informatīviem nolūkiem, norādot virzienu vai citu svarīgu informāciju.

- Dekoratīvs elements uz citkārt vienmuļas vai garlaicīgas grīdas.

- Dizaina un logo paklājus iespējams izveidot ar jebkādu pasūtītāja izvēlētu individuālu dizainu.

- Iespēja attēlot augstas izšķirtspējas attēlus, pat īstas fotogrāfijas, krāsu pārejas un sīkas detaļas.

- Augstākā kvalitāte – arī dizaina un logo paklāji ir izgatavoti no izturīgas neilona šķiedras, tāpat kā citi profesionāli maināmie paklāji, kas aiztur netīrumus un kalpo ļoti ilgi.

- Tāpat šie paklāji ir noturīgi pret UV stariem, līdz ar to izvēlētais dizains neizbalēs vairāku gadu garumā.

Foto: Berendsen.lv

Kā kopt paklājus?

Jo vairāk paklāju telpā, jo vairāk laika aizņems to tīrīšana un kopšana, tādēļ ieteicams kopā ar paklājiem pasūtīt arī to nomaiņas un apkopes pakalpojumu, lai par to vairs nebūtu jādomā.

Berendsen ir starptautisks uzņēmums, kura piedāvājumā ir plašs dažādu paklāju klāsts, kā arī – ir pieejami dizaina un logo paklāji. Tāpat Berendsen piedāvā pilnu servisu - šo paklāju mazgāšanu, kvalitātes pārbaudi, piegādi un nomaiņu saskaņā ar klienta vajadzībām norunātajā laikā un vietā. Berendsen paklāju nomaiņas pakalpojums nodrošina vienmēr tīrus un funkcionālus paklājus bez liekām raizēm klientiem. Pēc uzņēmuma tirdzniecības pārstāvja profesionāls konsultācijas tiek ieteikts visefektīvākais paklāju risinājums tieši Jūsu telpām, tiek noslēgts sadarbības līgums un piegādāti izvēlētie paklāji, kuriem pēc noteikta maiņas intervāla tiek veikts serviss. Tas ir ātri, ērti un pavisam vienkārši! Izmēģiniet!

Citi paklāju veidi

Uzņēmuma Berendsen piedāvājumā ir ne tikai dizaina un logo paklāji no izturīgās neilona šķiedras, bet arī citi paklāju veidi:

- Komforta un ergonomiskie paklāji – vietās, kur darbinieki pavada daudz laika kājās. Tie nodrošina komfortablāku vidi, novērš slīdamību, ir ar antibakteriālu virsmu.

- Gumijas paklāji (skreiperi) – ēku ieejas zonām un vējtveriem abrazīvo gružu (smilts, grants u. tml.) savākšanai.

- Dizaina un logo paklāji – neilona paklāji, kas radīti konkrētajam klientam atbilstoši viņa vēlmēm un vajadzībām.

- Sarkanie paklāji – vienkāršākais veids, kā ikvienu notikumu padarīt īpašu un košu! Tos var iznomāt uz noteiktu pasākuma laiku – pieņemšana, banketi, prezentācijas, īpašas akcijas un citi svarīgi notikumi. Sarkanos paklājus iespējams arī izmantot arī ikdienā, lai pievērstu sev uzmanību un būtu pamanāmi!

- Logo paklāji ar augstas izšķirtspējas apdruku – iespēja uz paklāja attēlot pat īstu fotogrāfiju ar smalkām detaļām un krāsu parejām. Dizaina iespējas ir neierobežotas!

Foto: Berendsen.lv

Kā sazināties ar uzņēmumu Berendsen un pasūtīt paklājus un paklāju nomaiņas pakalpojumu?

Vairāk par uzņēmumu Berendsen un tā piedāvātajiem pakalpojumiem varat uzzināt tīmekļvietnē Berendsen.lv, kur ir ne tikai piedāvāto risinājumu un paklāju veidu apraksti, bet arī iespēja aizpildīt kontaktformu, lai noskaidrotu sākotnējo piedāvājumu.

Uzņēmuma adrese: Bukaišu iela 9, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004.

Tālrunis: 67 500 075

Iespējams, svaigas vēsmas uz grīdas ir tieši tas, kas Jūsu uzņēmumam palīdzēs izcelties citu vidū un radīt profesionālu un paliekošu iespaidu, tāpēc nekavējieties un sazinieties ar Berendsen jau tūlīt un atbrīvojiet sevi no rūpēm! Ļaujiet, lai par Jūsu grīdu tīrību parūpējas Berendsen!

Komentāri

Pievienot komentāru