Mobilie sakari

Tele2 audzē klientu skaitu, apgrozījumu un peļņu

Db.lv, 17.10.2019

Valdis Vancovičs

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Šā gada deviņos mēnešos mobilo sakaru operatora «Tele2» apgrozījums kāpis par 4,5% un sasniedzis 96,7 milj. eiro, bet peļņa palielinājusies gandrīz par 10% un ir 37,5 milj. eiro.

«Tele2» pakalpojumu lietotāju skaits, salīdzinot ar gada sākumu, palielinājies par apmēram 12 tūkstošiem.

Uzņēmums aktīvi turpinājis investēt mobilo sakara tīkla attīstībā un kopējais investīciju apjoms deviņos mēnešos pieaudzis par 160%, salīdzinot ar pagājušā gada deviņiem mēnešiem.

«Trešo ceturksni noslēdzām sekmīgi, kāpinot svarīgākos darbības rādītājus. Esam uzlabojuši rentabilitātes rādītāju (41%), kas šobrīd ir augstākais nozarē,» komentē «Tele2» valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Šā gada 18. jūlijā uzņēmums Rīgā iedarbināja 5G tīkla tehnoloģiju, un līdz gada beigām plānots iedarbināt 5G bāzes stacijas arī Daugavpilī un Jelgavā.

«Lai arī 5G ienākšana ir liels notikums mobilo sakaru nozarē, un tās attīstība turpināsies, 4G tehnoloģija ir un vēl ilgu laiku būs mobilo sakaru galvenais darba zirgs, tādēļ joprojām lielu uzmanību pievēršam šī tīkla attīstībai un jaudas palielināšanai,» saka V. Vancovičs. «Šobrīd visas mūsu bāzes stacijas ir aprīkotas ar 4G tehnoloģiju un vairāk nekā divas trešdaļas no tām – ar superātrajām 4G+ un 4G++ šīs tehnoloģijas variācijām.»

Komentāri

Pievienot komentāru