Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tūrisma operators SIA "Tez Tour" pagājušajā gadā strādāja ar 39,446 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka 2,1 reizi - līdz 569 030 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.

Gada pārskata vadības ziņojumā atzīmēts, ka pērn kompānija koncentrējās uz peļņas gūšanu, tostarp vadības ieskatā 2023.gads bijis samērā veiksmīgs.

Tomēr uzņēmuma vadība norāda, ka pērn "Tez Tour" darbību un finanšu rezultātus ietekmēja virkne ārējo faktoru, piemēram, augstais inflācijas līmenis, kā arī konflikts starp Izraēlu un Gazas joslu, kā rezultātā samazinājās ieņēmumi no ceļojumiem Ēģiptē.

Šogad "Tez Tour" vadība plāno turpināt attīstīt ilgtspējīgas stratēģijas darbību, kā arī ceļojumu piedāvājuma klāstam pievienot jaunus galamērķus, piemēram, Maroku un Malagu.

"Jau šobrīd var apgalvot, ka, balstoties uz šodienas tendencēm, un, ja nenotiks ārēji, nozari ietekmējoši notikumi, tad 2024.gadā, salīdzinot ar 2023.gadu, pieaugs gan apgrozījums, gan peļņa," norādīts ziņojumā.

"Tez Tour" 2022.gadā strādāja ar 32,469 miljonu eiro apgrozījumu un 1,202 miljonu eiro peļņu.

Kompānija reģistrēta 2002.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. "Tez Tour" vienīgais īpašnieks ir Spānijā reģistrētais "Germesinvest".

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" un tūrisma kompānija SIA "Tez Tour" turpinās un paplašinās pašreizējo sadarbību, informē "airBaltic" pārstāvji.

"airBaltic" norāda, ka sadarbības laikā "Tez Tour" nodrošina lidojumus no Latvijas uz 12 galamērķiem, tostarp Spāniju, Grieķiju, Itāliju, Turciju, Bulgāriju, Kipru un Gruziju.

Esošo galamērķu klāstu papildinās "airBaltic" izziņotie 17 jaunie maršruti gaidāmajā vasaras sezonā.

"Tez Tour" valdes priekšsēdētājs Konstantīns Paļgovs prognozē, ka lielākā tūrisma plūsma gaidāma uz Antaljas reģiona kūrortiem Turcijā, tādēļ no šī gada aprīļa līdz novembrim uz Antalju ieplānoti līdz pieciem avioreisiem nedēļa, savukārt sestdienās uz Antalju veiks divus lidojumus dienā.

Tūrisma operators SIA "Tez Tour" 2022.gadā strādāja ar 32,469 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 61,5% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 1,202 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem 2021.gadā. Finanšu dati par 2023.gadu vēl nav publiskoti.

Komentāri

Pievienot komentāru