Pakalpojumi

UniPark iegādājies igauņu uzņēmumu Citypark Eesti OÜ

Zane Atlāce - Bistere, 28.02.2017

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Uzņēmums Modus Group, kas nodrošina UniPark stāvlaukumu pakalpojumus Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā, ir veiksmīgi pabeidzis igauņu uzņēmuma Citypark Eesti OÜ iegādi.

Igauņu uzņēmums, kas pārvalda apmēram 6,5 tūkstošus stāvvietu Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, ir viens no lielākajiem stāvlaukumu operatoriem šajā valstī. Šis ir līdz šim lielākais Stova darījums, un tas ir palīdzējis palielināt sabiedrības pārvaldīto stāvvietu skaitu par 50 %.

«Iegādājoties vienu no lielākajiem stāvlaukumu pakalpojumu operatoriem Igaunijā, īstenojām savas stratēģiskās attīstības mērķi — stabili augt un sniegt stāvvietu pakalpojumus visās Baltijas reģiona valstīs. Šim darījumam būtu jādod labums arī mūsu klientiem, kas dodas uz kaimiņzemēm gan biznesa, gan brīvā laika pavadīšanas nolūkos, kā arī vēlas lietot ērtus un viņiem ierastus pakalpojumus, kuri sniedzas pāri valstu robežām,» saka starptautiskai uzņēmumu grupai Modus Group piederošā uzņēmuma Stova vadītājs Marjus Blagnis.

M. Blagnis uzsvēra, ka tagad, kad uzņēmums pārvalda vairāk nekā 110 stāvlaukumu un vairāk nekā 20 tūkstošus stāvvietu, Stova kļūst par lielāko vietējā kapitāla uzņēmumu šajā nozarē un vienīgo stāvlaukumu operatoru, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs un Baltkrievijā. Apvienojot atšķirīgo divu uzņēmumu pieredzi, UniPark klienti jau netālā nākotnē varēs izmantot ērtākus un vienotus stāvvietu pakalpojumu risinājumus visās minētajās valstīs.

Turpinot attīstību lidostās, Stova no šā gada aprīļa saviem klientiem piedāvās izmantot no jauna ierīkoto UniPark laukumu arī Varšavas lidostā, Polijā.

Automašīnu stāvlaukumu pakalpojumu sniegšana ar UniPark preču zīmi Lietuvā tika uzsākta 2003. gadā, Baltkrievijā — no 2012. gada, bet Latvijā — no 2016. gada. Līdz šim Stova administrēja 5 automašīnu stāvlaukumus Latvijā, vairāk nekā 30 automašīnu stāvlaukumu Lietuvā un 12 automašīnu stāvlaukumu Baltkrievijā.

UniPark preču zīmi pārvaldošā uzņēmuma Stova ieņēmumi 2016. gadā bija vairāk nekā 3,2 milj. eiro. Sabiedrība pieder starptautiskai uzņēmumu grupai Modus Group, kas nodarbojas ar automašīnu tirdzniecību, nomu, tehnisko apkopi, nekustamā īpašuma attīstīšanu, automašīnu stāvlaukumu pārvaldīšanu un strādā arī enerģētikas nozarē.