Pakalpojumi

Vasaras sezonā pasažierus aicina savlaicīgi ierasties lidostā

Dienas Bizness, 27.06.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Aktīvās ceļošanas laikā vasarā, rosinot pasažierus uz reisu ierasties laikus, no pirmdienas, 27.jūnija, starptautiskajā lidostā Rīga sākas loterija Nenokavē iespēju laimēt - ierodies lidostā agrāk!, informē VAS Starptautiskā lidosta Rīga Komunikācijas vienības vadītāja Sarmīte Rinmane.

Loterijas mērķis ir vasaras ceļojumu laiku padarīt pasažieriem patīkamāku, kā arī aicināt ceļotājus lidostā ierasties savlaicīgi, lai nokārtotu nepieciešamās formalitātes pirms lidojuma.

Pasažieris, ierodoties lidostas aviodrošības kontrolē vismaz pusotru stundu pirms plānotā reisa un bez steigas nokārtojot nepieciešamās procedūras, var piedalīties loterijā. Pēc drošības kontroles no īpaši noformētiem galdiem jāpaņem loterijas pieteikuma anketa, jāaizpilda un jāiemet tam speciāli paredzētā kastē.

Loterijas dalībniekiem būs iespēja laimēt starptautiskās lidostas Rīga VIP centra dāvanu karti, divas aviobiļetes abos virzienos uz jebkuru no aviokompānijas airBaltic galamērķiem, dāvanu grozu no ATU DUTY FREE, kā arī citas vērtīgas balvas. Loterijas laimesti tiks izlozēti ik nedēļu līdz 4.oktobrim. Pirmā izloze notiks 4.jūlijā, kurā būs iekļauti tie dalībnieki, kas aizpildīs pieteikuma anketas no 27.jūnija līdz 3.jūlijam.

Loterija tiek rīkota sadarbībā ar ATU DUTY FREE un airBaltic. Loterijas atļaujas numurs 4060, tās noteikumi pieejami lidostas interneta vietnes www.riga-airport.com sadaļā Pasažieriem.

Atgādinām, ka vasaras sezonā, kas raksturīga ar aktīvu ceļošanu un pasažieru skaita pieaugumu, īpaši agrajās rīta stundās, starptautiskā lidosta Rīga aicina pasažierus lidostā ierasties divas stundas pirms plānotā reisa.

airBaltic ir lielākais aviopārvadātājs starptautiskajā lidostā Rīga. Lidsabiedrība no Rīgas piedāvā gandrīz 60 galamērķus, un uz kādu no tiem varēs doties arī loterijas Nenokavē iespēju laimēt - ierodies lidostā agrāk! galvenās balvas ieguvējs.

ATU dibināts 2000.gadā partnerībā ar TAV Airports, Unifree Duty Free un Heinemann, lai kļūtu par starptautiski atzītu duty free operatoru. Patlaban ATU Duty Free ir starp 15 lielākajiem lidostu operatoriem pasaulē. Latvijā tā darbība tika uzsākta 2011. gadā un šobrīd notiek sadarbība ar vismaz 100 starptautiski atzītiem zīmoliem, tādējādi pasažieriem pieejamas vairāk kā 70 000 dažādas preces. ATU Duty Free Riga veikali piedāvā klasiskās beznodokļu preces, kā arī ekskluzīvus produktus, kas tiek ražoti tikai beznodokļu iepirkšanās zonām. Tāpat arī starptautiskus modes zīmolus par ievērojami izdevīgākām cenām, salīdzinot ar veikaliem pilsētā.