VIDEO, FOTO: Tirdzniecības centrs Alfa paziņo atklāšanas datumu 

2017.gada 3.oktobrī uzsāktie paplašināšanas darbi t/c Alfa strauji tuvojas beigām un jau 5.septembrī tiks atklāta jaunā piebūve.

Ilze Žaime, 01.08.2019
1/38

Foto: Ilze Žaime

«Pēc divu gadu intensīvas būvniecības t/c Alfa ir gatava atgūt lielākā Latvijas tirdzniecības centra titulu. Tādēļ ar gandarījumu varu pavēstīt, ka jaunā Alfa durvis vērs jau šī gada 5. septembrī,» skaidro Linstow Center Management valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds. «Esam tiešām pateicīgi gan mūsu apmeklētājiem, gan nomniekiem un sadarbības partneriem par pacietību. Tomēr varu apgalvot – tas ir bijis tā vērts, jo tagad piedāvāsim ne tikai plašāko modes preču zīmolu klāstu vienuviet, bet spēsim nodrošināt mūsu apmeklētājiem arī plašu restorānu zonu, sporta zāli un arī unikālu bērnu izklaižu zonu.»

Jau ziņots, ka projekta kopējās investīcijas sasniedza 55 miljonus eiro un tā ietvaros tirdzniecības centrs paplašināts par 30 000 m2. Līdz ar to nomnieku skaits no pašreizējiem 170 tiks palielināts līdz 250. Šobrīd iznomātas 95% tirdzniecības platību.

T/c Alfa pārstāvji atklāja arī ar jauno iepirkšanās centra vizuālo tēlu un zīmolu. To izstrādājis konkursa uzvarētājs Lielbritānijas uzņēmums «Air Design».

T/c Alfa pirmo reizi Latvijā apmeklētājiem durvis vērs mājas konceptveikals Zara Home. Jaunās ēkas pirmajos divos stāvos tiks izvietoti dažādi jauni modes zīmoli kā Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho, House, Cropp, Moskito, Tom Tailor, Nike, Timberland, Vans, Sizeer, 4F, Intimissimi, Calzedonia un Accessorize. Savukārt jaunā formātā būs pieejami labi pazīstamie zīmoli kā Zara, Bershka, Pull & Bear, Monton, Reserved un Mohito, kā arī būs dažādi pakalpojumu sniedzēji.

Ēkas trešajā stāvā tiks izvietota plaša restorānu zona, sporta klubs, bērnu un jauniešu izklaides zona. Restorānu zona būs gandrīz 6500 m 2 platībā, un apmeklētājiem tiks piedāvāts ieturēt maltīti tādos restorānos kā LIDO, Vairāk Saules un Grill London. Restorānu zonā no jauna tiks atvērti arī jau patlaban tirdzniecības parkā populārie ēdinātāji Gan Bei, Čili Pica un Double Coffee. Savukārt aktīvā dzīvesstila piekritēji varēs izmantot 1700 m 2 plašā My Fitness sporta kluba ērtības, bet jaunākos apmeklētājus iepriecinās 500 m 2 bērnu un jauniešu izklaides zona un tās piedāvātās iespējas.

T/c Alfa būs pieejami arī tādi jauni zīmoli kā Black Star Wear, BabyBack Ribs & BBQ un Kinetic Play izklaides zona bērniem un jauniešiem.

Linstow Center Management pārstāvis Mārcis Budļevskis paziņoja, ka apmeklētājus pēc 5.septembra sagaida vēl pārsteigumi un jaunumi, jo pārmaiņas piemeklēs arī līdzšinējās t/c Alfa platības.

Tirdzniecības centra Alfa attīstītājs un nekustamo īpašumu apsaimniekotājs ir uzņēmums SIA Linstow Center Management. Multi Corporation iekšējais dizaina uzņēmums TTDesign ir atbildīgs par piebūves koncepcijas un iekštelpu dizaina izstrādi. Sarma & Norde Arhitekti ir atbildīgi par arhitektoniskajiem risinājumiem un projekta tehnisko izpildi. Piebūves un atjaunošanas tehnisko uzraudzību veiks uzņēmums Forma 2, savukārt Merks ir atbildīgs par tirdzniecības parka būvniecību.

Jaunākais izdevums