Taksometru Baltic Taxi nonākšana a/s Liepājas autobusu parks kontrolē iezīmē jaunu pavērsienu pasažieru pārvadājumu biznesā, gaida tālākos soļus

Tiek norādīts, ka a/s Liepājas autobusu parks (viens no lielākajiem akcionāriem pastarpināti ir Andra Šķēles ģimene) ar Rīgā strādājošas taksometru pakalpojumu sniedzējkompānijas kapitāldaļu iegādi neaprobežosies. Gaidāmi jauni darījumi un cīņa par pasažieru pārvadājumu pasūtījumu iegūšanu arī citviet Latvijā.

To apliecina arī a/s Liepājas autobusu parks (LAP) valdes locekļa Oskara Špickopfa sacītais, ka aptuveni mēneša laikā plānots izstrādāt jaunu pakalpojumu - ieviešot taksometru pakalpojumus Liepājā, piedāvāt pasažieriem no dzīvesvietas nokļūt starppilsētu satiksmes autobusu iekāpšanas vietā.

Otrs ieguldījums paredz veidot meitasuzņēmumu, kas uzsāks autobusu iznomāšanu tūrisma firmām, uzsver O. Špickopfs. Viņš norāda, ka ieguldījums Baltic Taxi (BT) un jaunā tūrisma pakalpojumu uzņēmuma pamatkapitālā veikts no iepriekšējos gados uzkrātās peļņas.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra