Dienas Bizness

 • 22 trešdiena,
  februāris

  Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8486

  USD: 1.0537

Ražošana

Foto: LETA

LAP ekspansija ar Baltic Taxi iegādi vien neapstāsies  2

Taksometru Baltic Taxi nonākšana a/s Liepājas autobusu parks kontrolē iezīmē jaunu pavērsienu pasažieru pārvadājumu biznesā, gaida tālākos soļus

Tiek norādīts, ka a/s Liepājas autobusu parks (viens no lielākajiem akcionāriem pastarpināti ir Andra Šķēles ģimene) ar Rīgā strādājošas taksometru pakalpojumu sniedzējkompānijas kapitāldaļu iegādi neaprobežosies. Gaidāmi jauni darījumi un cīņa par pasažieru pārvadājumu pasūtījumu iegūšanu arī citviet Latvijā.

To apliecina arī a/s Liepājas autobusu parks (LAP) valdes locekļa Oskara Špickopfa sacītais, ka aptuveni mēneša laikā plānots izstrādāt jaunu pakalpojumu - ieviešot taksometru pakalpojumus Liepājā, piedāvāt pasažieriem no dzīvesvietas nokļūt starppilsētu satiksmes autobusu iekāpšanas vietā.

Otrs ieguldījums paredz veidot meitasuzņēmumu, kas uzsāks autobusu iznomāšanu tūrisma firmām, uzsver O. Špickopfs. Viņš norāda, ka ieguldījums Baltic Taxi (BT) un jaunā tūrisma pakalpojumu uzņēmuma pamatkapitālā veikts no iepriekšējos gados uzkrātās peļņas.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Saistītie raksti

Reklāma