Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Uzlabos pasažieru pārsēšanās iespējas no viena tramvaja maršruta otrā

Rīgas satiksme pielāgo sabiedriskā transporta grafikus pasažieru ērtībām un no 1. oktobra veic izmaiņas 3., 5., 7. un 9. tramvaja maršruta darba dienu un brīvdienu kustības sarakstā. Izmaiņas tiek veiktas, lai uzlabotu pasažieru pārsēšanās iespējas no viena tramvaja maršruta otrā, liecina uzņēmuma paziņojums.

Ņemot vērā to, ka tramvajs Rīgā ir viens no tiem sabiedriskā transporta veidiem, kas nekursē pa koplietošanas ceļiem un nav tik atkarīgs no sastrēgumiem, tā maršrutu grafiku pielāgošana sniedz visefektīvāko rezultātu, skaidro Rīgas satiksme. Sabiedriskā transporta grafiku pielāgošana dažādiem tramvaju maršrutiem ļaus pasažieriem ātrāk nokļūt no viena Rīgas rajona otrā, izmantojot pārsēšanās iespējas pilsētas centrā.

Kā atzīmē uzņēmums, veikts sīks izpētes darbs, sekojot līdzi pasažieru paradumiem, kurus sniedz elektroniskā norēķinu sistēma (e talona reģistrācijas dati no pieturvietām un dažādu maršrutu izmantošanas), pasažieru plūsmas mērījumiem, kā arī ņemti vērā klientu izteiktie priekšlikumi kustības uzlabošanai. Veiktās izmaiņas neietekmē reisu skaitu, tas paliks nemainīgs.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma