Mazumtirdzniecība

Apgaismojuma nomaiņa Maxima Latvija loģistikas centrā izmaksājusi 327 tūkstošus eiro

Lelde Petrāne, 29.12.2016

Kaspars Valdmanis

Uzņēmuma foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lai uzlabotu energoefektivitāti, uzņēmums Maxima Latvija loģistikas centrā Abras Ķekavā investējis 327 tūkstošus eiro apgaismojuma nomaiņā.

Loģistikas centrā nomainīti 2600 apgaismes objekti. To maiņa tika uzsākta rudenī, un šobrīd šis process ir pabeigts.

«Iepriekš loģistikas centra apgaismošanai tika izmantota vecās paaudzes apgaismojuma armatūra, kas savu laiku jau bija nokalpojusi un pēc mūsdienu ekonomiskajiem kritērijiem bija neefektīva. Pirms izvēlēties jauno apgaismojuma armatūru, loģistikas centrā tika uzstādīti dažādu tipu un ražotāju piedāvātie apgaismes ķermeņi, un noliktavas darbiniekiem bija iespēja izvēlēties sev tīkamāko un ērtāko. Līdz ar apgaismojuma armatūras nomaiņu un apgaismojuma sistēmas automatizāciju, uzņēmums ne tikai ieguva modernāku, viedāku un darbiniekiem ērtāku apgaismojumu, bet arī ilgtermiņā samazinās ekspluatācijas un patērētās elektroenerģijas izdevumus,» norāda Maxima Latvija Īpašumu ekspluatācijas departamenta direktors Kaspars Valdmanis.

Jaunais, viedais apgaismojums automātiski regulē spilgtumu - tajās telpu vietās, kurās nav tik intensīva kustība, tas izslēdzas, bet tiklīdz notiek kāda kustība, tas automātiski ieslēdzas.

Uzņēmumam Maxima Latvija ir divi loģistikas centri – Abras Ķekavā un Šarlotes Olainē. Šobrīd energoefektivitātes pasākumi veikti loģistikas centrā Abras, kura telpas pieder Maxima Latvija. Savukārt otra loģistikas centra telpas uzņēmums nomā un par energoefektivitātes pasākumiem atbild ēkas īpašnieks.

Komentāri

Pievienot komentāru