Atea kāpinājis apgrozījumu par 66%; peļņa trīskāršojusies

2013. gada 19. jūlijs plkst. 12:37
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

IT uzņēmuma SIA Atea apgrozījums pagājušajā gadā palielinājies par 66,13%, sasniedzot 13,26 miljonu latu, savukārt uzņēmuma peļņa augusi vairāk nekā trīs reizes, pakāpjoties līdz vienam miljonam latu, informē Lursoft.

SIA Atea šogad iecerējis palielināt savus pārdošanas un ražošanas apjomus.

Pērn uzņēmums saglabājis konkurētspēju tirgū, piedāvājot IT produktus un risinājumus aizvien jauniem klientiem valsts, pašvaldību un privātajā sektorā. Aizvadītajā gadā uzņēmums uzvarējis vairākos lielos konkursos un noslēdzis līgumus ar tādiem uzņēmumiem un valsts institūcijām kā Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Rīgas namu pārvaldnieks, Valsts meža dienests un Drošības policija.

Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir informācijas tehnoloģiju aparatūras un programmatūras tirdzniecība un ražošana, datortīklu tirdzniecība, kā arī klientu apkalpošana informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju jomā.

SIA Atea Latvijā darbojas kopš 1996.gada, pērn uzņēmumā nodarbināti 50 darbinieki.

Db.lv jau ziņoja, ka viens no vadošajiem Ziemeļvalstu IT infrastruktūras piegādātājiem un programmatūru pielāgotājiem Atea Latvijā izveidojis globālo biznesa procesu pakalpojumu centru Rīgā.

Tādējādi līdz 2015. gadam plānots pieņemt darbā aptuveni 600 darbinieku, nodrošinot IT pakalpojumus Atea uzņēmumu klientiem Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, kā arī veiks finanšu un administratīvo procesu vadības funkcijas Atea grupas uzņēmumiem. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām