Augstas redzamības apģērbs arvien pieprasītāks

2017. gada 12. septembris plkst. 8:57
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Pieprasījums pēc augstas redzamības apģērba palielinās ne tikai Skandināvijā, bet arī Latvijā. Dizaineri piedāvā mūsdienīgus risinājumus ar atstarojošiem elementiem

Tā kā aptuveni 90% no Latvijā saražotajiem funkcionālajiem apģērbiem tiek eksportēti, nozīmīgu daļu uzņēmumu produktu portfelī veido augstu redzamību nodrošinošie tērpi. Lai tie atbilstu visiem darba drošības nosacījumiem, tiem ir jābūt sertificētiem. Tie biroju darbinieki, kuri uz darbu spiesti doties pa slikti apgaismotiem ceļu posmiem, var savu apģērbu kolekciju papildināt ar moderniem akcentiem, izvēloties vestes un aksesuārus, kuras palīdz justies droši gada tumšākajā laikā.

«Pieprasījums, salīdzinot ar 2016. gadu, ir pieaudzis un noteikti vēl augs saistībā ar Eiropas Savienības finansējuma programmu vēršanos vaļā, jo šos apģērbus galvenokārt izmanto celtniecībā un ceļu būvē nodarbinātie. Augstas redzamības apģērbs aizvien vairāk tiek pieprasīts arī no individuālo darbu veicējiem – būvniecībā pašnodarbinātām personām, kas liecina par atbildīgu attieksmi pret darbu un klientiem, kā arī vēlmi ievērot darba drošību,» spriež SIA Snickers Production Latvia izpilddirektors Kaspars Sedlenieks

Flashion Wear
ražo mūsdienīgus un funkcionālus apģērbus – transformējamas vestes, kurās ir iestrādāti atstarojoši elementi. «Tām ir visnotaļ modīgs izskats, un tās pavisam neuzmācīgi pilda savu galveno, proti, drošības funkciju, liekot justies ērti savam lietotājam,» stāsta zīmola Flashion Wear radītāja Agnese Pundiņa, kuras atstarojošās vestes tapušas kā bakalaura darbs Latvijas Mākslas akadēmijas funkcionālā dizaina studijās.

Arī zīmola ZIB apģērbu kolekcijā ir vestes, cepures un cimdi ar atstarojošiem elementiem, kas var papildināt darba apģērbu to profesiju pārstāvjiem, kuru tērpiem nav jāatbilst kādiem īpašiem kritērijiem. ZIB sievietēm darinātās vestes ir pieguļošākas un izceļ viņu auguma aprises un sievišķību arī darba gaitās.

Visu rakstu Palīdz justies droši, ērti un stilīgi lasiet 12. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu