Cīrulis atstāj amatu Lido

2011. gada 14. marts plkst. 12:36
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

SIA Lido ilggadējais viceprezidents, prokūrists Vilnis Cīrulis atstāj amatu SIA Lido, informē kompānija.

Viceprezidents amatu atstāj 15.martā, vēloties pārmaiņas karjerā. SIA Lido valdes priekšsēdētaja pienākumus turpinās pildīt uzņēmuma īpašnieks Gunārs Ķirsons. SIA Lido viceprezidenta amatā kopš 1989. gada, 22 gadu garumā, Vilnis Cīrulis piedalījies uzņēmuma īpašnieka Gunāra Ķirsona spilgto ideju īstenošanā, palīdzot attīstīt restorānu un bistro tīklu laikos, kad Latvijas ekonomika piedzīvojusi vairākkārtējus pacēlumus un kritumus.

V.Cīrulis uzsver: «SIA Lido turpina vadīt pieredzējuši profesionāļi, un esmu pārliecināts, ka uzņēmums spēs sasniegt izvirzītos mērķus un sekmīgi darbosies līderpozīcijās ēdināšanas nozarē Latvijā. Tā bija izcila iespēja strādāt saliedētā komandā laikā, kad veidojās Lido restorānu un bistro tīkls Rīgā un ārvalstīs; priecājos par lielisko sadarbību ar Gunāru Ķirsonu, ar kuru esam strādājuši kopā kopš Lido pirmssākumiem.» Pašreizējā tautsaimniecības situācijā ir vērojamas vispārējas atlabšanas pazīmes; līdz ar ekonomiskās aktivitātes palielināšanos sabiedrībā, pieaug arī SIA Lido apgrozījums, un ēdināšanas uzņēmums aktīvi gatavojas jaunajai sezonai, vēsta kompānija.

Jau ziņots, ka Lido īpašnieks G. Ķirsons atzīts par maksātnespējīgu. No G. Ķirsona mantas izsolēm plānots iegūts 8,2 milj. Ls, liecina informācija Uzņēmumu reģistrā iesniegtais mantas pārdošanas un kreditoru prasījumu apmierināšanas plāns.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām