Daži iemesli, kāpēc kredītlīnija var būt aktuāla arī tev 

Jau atkal pēkšņi izdevumi? Pietrūkst naudas svarīgiem tēriņiem? Ne katram cilvēkam ir pietiekami lieli iekrājumi, lai varētu viegli tikt galā ar negaidītiem dzīves pavērsieniem, tāpēc daudzi meklē finanšu atbalstu kredītiestādēs. Taču ko izvēlēties – patēriņa kredītu, kredītkarti, bet varbūt kredītlīniju? Salīdzinājumā ar citiem aizdevumu veidiem, kredītlīnija ir elastīga un piemērota izmantošanai dažādās situācijās. Nav pamata bēdāties, izvēlies kredītlīniju un saņem nepieciešamo atbalstu. Lasi tālāk un uzzini vairāk par kredītlīnijas priekšrocībām!

, 30.6.2018

Kredītlīnija – mūsdienīgs finanšu drošības spilvens

Kredītlīnija ir patēriņa kredīta paveids, kas ir pielāgots mūsdienu cilvēka straujiem dzīves pavērsieniem. Situācijā, kad cilvēkam ir pietiekama maksātspēja, bet nav iespēju veikt ikmēneša uzkrājumus, kredītlīnija var kalpot par finanšu drošības spilvenu. Vēl viens pluss – kredītlīnija nodrošina maksimāli draudzīgu aizņemšanās pieredzi. Ik mēnesi maksājot nedaudz vairāk, nekā noteikts rēķinā, var ātrāk dzēst parādsaistības.

Tāpat kā patēriņa kredīts, kredītlīnija:

- ir ilgtermiņa aizdevums ar atmaksas termiņu līdz 24 – 36 mēnešiem;

- ir apjomīgs aizdevums ar maksimālu kredītlimitu līdz 2000 – 4000 eiro.

Taču, atšķirībā no patēriņa kredīta, kredītlīnija netiek pārskaitīta uz aizņēmēja bankas kontu pilnā apjomā. Tā vietā aizņēmējs pats var izņemt vajadzīgās summas, ja rodas tāda nepieciešamība. Kredītlīnijas galvenā priekšrocība ir iespēja aizņemties vairākas reizes viena kredītlīguma ietvaros, maksājot procentus tikai par reāli iztērētajām summām.

Kredītlīnija var būt parocīga visdažādākajās situācijās, piemēram:

- ceļojumā, kad nepieciešams mazliet vairāk nekā ļauj bankas konts;

- mājokļa remonta laikā, kad izvairīties no neieplānotiem tēriņiem ir praktiski neiespējams;

- ārstēšanās un rehabilitācijas periodā, kad kvalitatīva aprūpe ir vitāli svarīga;

- brīdī, kad steidzami jāatrod nauda neatliekamiem tēriņiem: ja virtuvē saplīst caurule, ja salūzt dators, ja nekavējoties jādodas braucienā... ikviens cilvēks var papildināt šo sarakstu ar situācijām no savas dzīves.

Mūsdienās kredītlīnija ir pieejama ne tikai bankās, bet arī pie nebanku kredītdevējiem, kas strādā tiešsaistē. Raksta turpinājumā uzzināsi, kā pieteikties kredītlīnijai, neizejot no mājām!

"20180625-1026-credit24-lv-kreditlinija-2"

Foto: Shutterstock.com

Kredītlīnija internetā – piesakies & izmanto

Interneta kredītu popularitātes iemesli ir parocīga pieteikšanās kārtība, ātra pieteikuma izskatīšana un iespēja aizņemties bez ķīlas un galvojuma. Šajā ziņā kredītlīnija neatšķiras no īstermiņa un patēriņa kredīta internetā – lai saņemtu aizdevumu, jāveic vien daži soļi:

- ienāc izvēlētā kreditora mājaslapā un aizpildi kredītlīnijas pieteikumu;

- nosūti pieteikumu un sagaidi kreditora atbildi dažu minūšu laikā;

- ja nepieciešams, nosūti kreditoram papildu informāciju, piemēram, ienākumu apliecinošo dokumentu kopijas, un saņem pieeju kredītlīnijas kontam.

Tas arī viss – kredītlīnijas līdzekļi glabājas kontā kā finanšu rezerves. Kredītlimits var palikt neizmantots un pildīt finanšu drošības spilvena funkcijas. Ja rodas nepieciešamība pēc papildu naudas, vienkārši izņem vajadzīgo summu no sava kredītlīnijas konta. Nauda pozitīvas atbildes gadījumā, tiks ieskaitīta laikā no plkst. 8:00 līdz 22:00, kas parasti aizņem vien dažas minūtes.*

Operatīva pieteikšanās un naudas izmaksa ir laba lieta, bet kredītlīnijas priekšrocības ar to nebeidzas. Vēl viens iemesls pievērst uzmanību tieši šim kredītu veidam ir iespēja izmantot kredītlīniju bez maksas. Ko tas īsti nozīmē? Turpini lasīt un uzzini!

Kredītlīnija bez maksas – mīts vai realitāte?

Bezmaksas aizdevums nozīmē, ka par aizdevuma izmantošanu nav jāmaksā procenti un komisija. Vairumā gadījumu 100% atlaide procentiem ir spēkā 30 dienu laikā kopš kredītlīnijas izmantošanas brīža. Ja šajā periodā atmaksāsi visu iztērēto summu, papildus nebūs jāmaksā ne centa.

Protams, izbaudīt bezprocentu perioda priekšrocības var tikai tad, ja iztērētā summa nav liela vai, ja Tava maksātspēja ļauj veikt lielus kredīta maksājumus. Un tomēr kredītlīnijas izmantošanas nosacījumi ir daudz elastīgāki nekā citiem aizdevumiem. Ja nevari atmaksāt visu summu 30 dienu laikā, vienkārši izvēlies pakāpenisku kredīta atmaksu – bez termiņa pagarināšanas un soda naudas!

Bezprocentu periodu pirmajai kredītlīnijai piedāvā dažādi aizdevēji, tostarp, Credit24. Aizdevējs ir sagatavojis atraktīvu piedāvājumu gan jaunajiem klientiem, gan tiem, kuri aizņemas atkārtoti. Raksta turpinājumā uzzināsi vairāk par Credit24 kredītlīnijas priekšrocībām!

"20180625-1029-credit24-lv-kreditlinija.j"

Foto: Shutterstock.com

Kredītlīnija no licencēta nebanku aizdevēja

Credit24 ir viens no pazīstamākajiem nebanku kreditoriem Latvijā. Elastīga aizņemšanās politika, ērtas atmaksas iespējas un droša interneta vide kreditora mājaslapā ir vien daži šīs popularitātes iemesli. Credit24 piedāvājumā ir ilgtermiņa kredīti ar individuāli noteiktu procentu likmi, tostarp arī kredītlīnija.

Credit24 kredītlīnija ir pieejama personām no 18 gadu vecuma. Maksimālais kredītlimits ir 4000 eiro, taču ikvienam potenciālam klientam tiek noteikts individuālas kredītlimita robežas, kas ir atkarīgas no aizņēmēja maksātspējas, kredītvēstures, vecuma un dažiem citiem faktoriem. Kredītlīnijas lietotāji iegūst ne tikai brīvu pieeju kredītlimitam, bet arī:

- bezmaksas kredītlīnijas konta apkalpošanu un naudas izņemšanu;

- iespēju veikt naudas izmaksu mobilajā lietotnē vai pieprasīt izmaksu, zvanot uz Credit24 klientu atbalsta tālruni.

Credit24 ir starptautisks nebanku aizdevējs, kas palīdz tūkstošiem cilvēkiem dažādās Eiropas malās tikt galā ar īslaicīgām finanšu grūtībām. Ja Tev ir regulāri ienākumi un vēlies aizņemties svarīgam pirkumam, kredītlīnija var būt Tev piemērota. Ienāc Credit24 mājaslapā un uzzini vairāk!

*kreditora darba laikā un vienas bankas ietvaros