Dogo atsāk ražošanu

2017. gada 06. septembris plkst. 11:40
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

«AS Tukuma Straume saņēmusi neatkarīgas, akreditētas, starptautiskas laboratorijas Agrolab Group oficiālos analīžu rezultātus, kuros konstatēts, ka Tukuma Straumes ražotajā barībā suņiem Dogo un kaķu barībā nav urīnvielas jeb karbamīda. Uzņēmums ir atsācis ražošanu,» teikts šodien izplatītā uzņēmuma paziņojumā.

Tas turpinot sadarboties ar Pārtikas un veterināro dienestu barības kvalitātes standartu nodrošināšanā.

AS Tukuma Straume savā paziņojumā arī izsaka pateicību visiem tirgotājiem, kas esot palikuši uzticīgi Dogo produkcijai.

«Mēs jau sākotnēji bijām pārliecināti, ka mūsu ražotajā barībā karbamīda klātbūtne nav iespējama, tādēļ bijām pārsteigti par aizdomīgajiem analīžu rezultātiem. Taču esam pārliecināti, ka jau tuvākajā laikā viss nostāsies savās vietās un mēs varēsim apliecināt savas produkcijas augsto kvalitāti un nekaitīgumu,» vēsta AS Tukuma Straume valdes priekšsēdētājs Aivars Podnieks.

Tukuma Straumei jau esot bijis precedents, kad pēc Pārtikas un veterinārā dienesta pasūtījuma veiktajās Bior analīzēs tika konstatēta kļūda.

Papildināta - PVD Dogo barībā atrod neatļautu vielu - karbamīdu
Arī citos izmeklētajos Tukuma straume ražotajos produktos konstatēts karbamīds

«Pārtikas un veterinārais dienests savu darbību balsta uz valsts uzraudzības ietvaros izmeklēto paraugu rezultātiem, tāpēc uzņēmumam Tukuma straume ir jāturpina to partiju izņemšana no apgrozības, kurās laboratorija oficiālās kontroles ietvaros ņemtajos paraugos ir konstatējusi karbamīdu,» komentējot AS Tukuma Straume paziņojumu, norāda Pārtikas un veterinārais dienests.

«Uzņēmums var turpināt ražošanu un barības izplatīšanu, paškontroles ietvaros veicot laboratoriskos izmeklējumus, lai pārliecinātos, ka suņu un kaķu barība nesatur karbamīdu. Līdz šim uzņēmums ir sadarbojies ar dienestu, notiek piesārņoto partiju atlikumu atsaukšana,» informē dienestā.


Kā top?: Suņu barība uzņēmumā Tukuma straume


Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām