FOTO: Latvijā radītas ratu somas slow fashion piekritējām

2017. gada 22. novembris plkst. 15:25
Autors: Rūta Lapiņa
Dalies ar šo rakstu

Šajā gadā Latvijas dizainere Zīle Dāvidsone ir izveidojusi zīmolu «Briah» un klajā laidusi ratu somas, kas atspoguļo sievietes personisko stilu arī laika posmā, kad viņa rūpējas par mazuli, informē zīmola pārstāvji.

Pirmajā zīmola «Briah» kolekcijā ir divu dažādu izmēru ratu somas, kas ir lietojamas arī kā pleca somas un var tikt izmantotas vēl ilgi pēc tam, kad mazulis jau paaudzies. Katra soma ir lietojama gan kā ratu soma, gan kā pleca soma. Minimālistiskais un klasiskais dizains ir veidots tā, lai šo somu varētu nēsāt arī kā elegantu pleca somu, iekšpusē nodrošinot funkcionalitāti, kas nepieciešama gan mazuļa, gan savu lietu pārnēsāšanai. Katrai somai ir vairāki nodalījumi gan sievietes, gan mazuļa lietām.

Katra zīmola «Briah» soma ir roku darbs no dabīgas govs ādas, tās ir ražotas Rīgā.

Pārstāvji skaidro, ka zīmols «Briah» (stipra sieviete) seko slow fashion filozofijai un tā dizaina uzstādījums ir nevis sekot modes sezonālajām izmaiņām, bet gan piedāvāt aksesuāru sievietei, kas ir izkopusi savu personisko stilu.

Iecerēts, ka reizi gadā zīmols «Briah» veidos vienu universālu kolekciju – nākamā gada kolekcijā paredzēti jauni modeļi gan ratu-pleca somām dažādos izmēros, gan ratu-mugursomām.

Z. Dāvidsone vairākus gadus strādājusi interjera dizaina jomā. 2014. gadā dibināja somu zīmolu «Black Bag» un nu radīts jaunais zīmols «Briah». Tā kā dizainere ir arī dūla, ar bērnu kopšanu saistītie aksesuāri viņai ir tuvāki un izprotamāki.

Dalies ar šo rakstu