Godina labākos piena piegādātājus 

Piena pārstrādes grupa Food Union godinājusi labākos ražotņu AS Rīgas piena kombināts, AS Valmieras piens un SIA Rīgas piensaimnieks svaigpiena piegādātājus 2015.gadā. Zemnieki tika godināti par ievērojamiem panākumiem savu saimniecību ražošanas efektivitātes uzlabošanā un attīstībā, kā arī par pienesumu Latvijas piensaimniecības attīstībai kopumā. Pasākums pulcēja 300 zemniekus no visas Latvijas.

Lelde Petrāne, 2016. gada 07. marts plkst. 12:27

Kopumā septiņās nominācijās – Par nozīmīgu ieguldījumu piensaimniecības attīstībā Latvijā, Par efektīvu saimniekošanu un un kvalitatīvu svaigpiena ražošanu, Par lielāko svaigpiena daudzuma piegādi, Par veiksmīgu sadarbību un aktīvu iesaisti piensaimniecības veicināšanā, Par ilglaicīgu un lojālu sadarbību, Par centību un nominācijā Latvijas piensaimniecības patrioti – Food Union apbalvoja 31 piena piegādātāju no visas Latvijas.

Nominācijā Par nozīmīgu ieguldījumu piensaimniecības attīstībā Latvijā apbalvojumus saņēma SIA Kalnāji īpašnieks Vladislavs Butāns Tukuma novadā, SIA Agro-Kaķenieki īpašnieks Vasilijs Pravdivecs Dobeles novadā, SIA Pampāļi īpašnieks Jānis Vaļko Saldus novadā, A/S LIS Latgale īpašniece Valentīna Sarkane no Viļānu novada un J. Gierkena Z/S īpašnieks Juris Gierkens no Krimuldas novada.

Nominācijā Par efektīvu saimniekošanu un kvalitatīva svaigpiena ražošanu apbalvojumus saņēma Z/S Pauguri īpašnieks Uldis Innis no Priekules novada, Z/S Silmalas īpašniece Anita Veinberga no Krimuldas novada, Z/S Mazdzērvītes īpašnieks Jānis Ločmelis Kocēnu novadā, Z/S Kalntontes īpašnieks Aigars Kalve Rūjienas novadā un Z/S Zilūži īpašnieks Jānis Grasbergs no Kocēnu novada.

Nominācijā Par lielāko svaigpiena daudzuma piegādi apbalvojumu saņēma SIA Agrofirma Zelta Druva īpašnieks Edgars Silakalns no Dobeles novada.

Nominācijā Par veiksmīgu sadarbību un aktīvu iesaisti piensaimniecības veicināšanā tika apbalvoti Z/S Kalndunduri īpašnieks Viesturs Liepiņš no Krimuldas novada, Z/S Rīti īpašnieks Ēriks Mediss no Alūksnes novada, SIA Sidgunda 2 īpašnieks Normunds Kalniņš no Mālpils novada, Z/S Kalnblāķi īpašnieks Artis Janelis no Mazsalacas novada un Z/S Dzintari īpašnieks Andrejs Kārklis no Kocēnu novada.

Nominācijā Par ilglaicīgu un lojālu sadarbību 2015.gadā tika godināti Z/S Madaras īpašnieks Jānis Rancāns no Ogres novada, Z/S Ūdri īpašnieks Ēriks Kreitūzis no Limbažu novada, Z/S Dambjupītes īpašnieks Ivo Cinglers Alūksnes novadā, Z/S Palejkalni īpašniece Silvija Miščenko Aizkraukles novadā un Z/S Cerības-2 īpašniece Ameļa Jablonska Ozolnieku novadā.

Nominācijā Latvijas piensaimniecības patrioti tika apbalvoti SIA Bormaņi īpašnieks Jānis Miezītis no Kokneses novada, Z/S Apsītes īpašniece Ranta Šmita Beverīnas novadā, A/S Viļānu SIS īpašnieks Leopolds Zunda Viļānu novadā, Z/S Ceipi 1 īpašniece Diāna Vašuta no Burtnieku novada un Z/S Kadiķi M.A. īpašnieks Mārtiņš Augstkalnietis Alūksnes  novadā.

Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju centra Valmieras biroja nominācijā Par centību tika apbalvoti Z/S Mareņi īpašnieks Didzis Liepiņš, Z/S Zīvāni īpašniece Māra Jēgere, Z/S Avoti īpašniece Daiga Logina, Z/S Virši īpašnieks Andrejs Bērziņš un Z/S Tiltgaļi īpašnieks Māris Bošs. Apbalvojumus šajā nominācijā pasniedza LLKC Valmieras biroja vadītāja Daiga Siliņa.

Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Nepalaid garām

Dzērienu ražotājs Coca-Cola pirmo reizi atklājis, ka viena gada laikā tas izmanto...

Kontekstā ar pašlaik aktuālajiem Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) parādiem sociālajos tīklos...

Saskaņā ar starptautiska pārtikas atkritumu mazināšanai veltīta projekta Fusions datiem aptuveni...

Grupas Prāta Vētra bundzinieks, mūziķis Kaspars Roga šā gada maija sākumā skatītājiem...

Šā gada pirmajā pusē Ventspilī tiks uzsākta zinātnes un inovāciju centra būvniecība,...

Apakšveļas zīmols Flash You and me piecos gados kļuvis par stabili augošu...

No šīs sadaļas
2016. gada 07. marts plkst. 11:56

Graudaugu pārstrādātājs AS Rīgas Dzirnavnieks sācis attīstīt jaunu graudaugu kategoriju - Herkuless...

2016. gada 03. marts plkst. 12:25

SIA Akva Systems izsludinājusi iepirkumu zivju un zivju ikru pārstrādes iekārtu komplekta...

2016. gada 02. marts plkst. 9:52

Latvijā pērn saražoti 8,564 miljoni dekalitru, no kuriem eksportēti 1,107 miljoni dekalitru,...

2016. gada 01. marts plkst. 15:56

Bauskā taps jauna SIA «Baltic Extra» ražotne, kurā gatavos bezglutēna produktus celiakijas...

2016. gada 29. februāris plkst. 17:46

Akciju sabiedrība Rankas piens meklē iespējas eksportēt savu produkciju, vēsta reģionālais medijs...

2016. gada 29. februāris plkst. 16:36

AS Brīvais vilnis pērn strādājusi ar neto zaudējumiem 759 tūkstošu eiro apmērā,...

2016. gada 26. februāris plkst. 8:50

2016.gadā pasaules piena tirgū joprojām nebūs atgūts piedāvājuma un pieprasījuma līdzsvars,...

2016. gada 24. februāris plkst. 12:14

SIA Sanitex pēc ražotāja pieprasījuma no tirdzniecības Latvijā jāatsauc Nīderlandes rūpnīcā...

2016. gada 23. februāris plkst. 10:08

Noslēdzies SIA Daugavpils gaļas kombināts izsludinātais iepirkums par gaļas maļamās mašīnas...

2016. gada 22. februāris plkst. 16:40

11 Latvijas pārtikas ražošanas uzņēmumi piedalās starptautiskajā izstādē Gulfood 2016,...