Pārtika

Godina labākos piena piegādātājus

Lelde Petrāne, 07.03.2016

Avots: Food Union

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Piena pārstrādes grupa Food Union godinājusi labākos ražotņu AS Rīgas piena kombināts, AS Valmieras piens un SIA Rīgas piensaimnieks svaigpiena piegādātājus 2015.gadā. Zemnieki tika godināti par ievērojamiem panākumiem savu saimniecību ražošanas efektivitātes uzlabošanā un attīstībā, kā arī par pienesumu Latvijas piensaimniecības attīstībai kopumā. Pasākums pulcēja 300 zemniekus no visas Latvijas.

Kopumā septiņās nominācijās – Par nozīmīgu ieguldījumu piensaimniecības attīstībā Latvijā, Par efektīvu saimniekošanu un un kvalitatīvu svaigpiena ražošanu, Par lielāko svaigpiena daudzuma piegādi, Par veiksmīgu sadarbību un aktīvu iesaisti piensaimniecības veicināšanā, Par ilglaicīgu un lojālu sadarbību, Par centību un nominācijā Latvijas piensaimniecības patrioti – Food Union apbalvoja 31 piena piegādātāju no visas Latvijas.

Nominācijā Par nozīmīgu ieguldījumu piensaimniecības attīstībā Latvijā apbalvojumus saņēma SIA Kalnāji īpašnieks Vladislavs Butāns Tukuma novadā, SIA Agro-Kaķenieki īpašnieks Vasilijs Pravdivecs Dobeles novadā, SIA Pampāļi īpašnieks Jānis Vaļko Saldus novadā, A/S LIS Latgale īpašniece Valentīna Sarkane no Viļānu novada un J. Gierkena Z/S īpašnieks Juris Gierkens no Krimuldas novada.

Nominācijā Par efektīvu saimniekošanu un kvalitatīva svaigpiena ražošanu apbalvojumus saņēma Z/S Pauguri īpašnieks Uldis Innis no Priekules novada, Z/S Silmalas īpašniece Anita Veinberga no Krimuldas novada, Z/S Mazdzērvītes īpašnieks Jānis Ločmelis Kocēnu novadā, Z/S Kalntontes īpašnieks Aigars Kalve Rūjienas novadā un Z/S Zilūži īpašnieks Jānis Grasbergs no Kocēnu novada.

Nominācijā Par lielāko svaigpiena daudzuma piegādi apbalvojumu saņēma SIA Agrofirma Zelta Druva īpašnieks Edgars Silakalns no Dobeles novada.

Nominācijā Par veiksmīgu sadarbību un aktīvu iesaisti piensaimniecības veicināšanā tika apbalvoti Z/S Kalndunduri īpašnieks Viesturs Liepiņš no Krimuldas novada, Z/S Rīti īpašnieks Ēriks Mediss no Alūksnes novada, SIA Sidgunda 2 īpašnieks Normunds Kalniņš no Mālpils novada, Z/S Kalnblāķi īpašnieks Artis Janelis no Mazsalacas novada un Z/S Dzintari īpašnieks Andrejs Kārklis no Kocēnu novada.

Nominācijā Par ilglaicīgu un lojālu sadarbību 2015.gadā tika godināti Z/S Madaras īpašnieks Jānis Rancāns no Ogres novada, Z/S Ūdri īpašnieks Ēriks Kreitūzis no Limbažu novada, Z/S Dambjupītes īpašnieks Ivo Cinglers Alūksnes novadā, Z/S Palejkalni īpašniece Silvija Miščenko Aizkraukles novadā un Z/S Cerības-2 īpašniece Ameļa Jablonska Ozolnieku novadā.

Nominācijā Latvijas piensaimniecības patrioti tika apbalvoti SIA Bormaņi īpašnieks Jānis Miezītis no Kokneses novada, Z/S Apsītes īpašniece Ranta Šmita Beverīnas novadā, A/S Viļānu SIS īpašnieks Leopolds Zunda Viļānu novadā, Z/S Ceipi 1 īpašniece Diāna Vašuta no Burtnieku novada un Z/S Kadiķi M.A. īpašnieks Mārtiņš Augstkalnietis Alūksnes novadā.

Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju centra Valmieras biroja nominācijā Par centību tika apbalvoti Z/S Mareņi īpašnieks Didzis Liepiņš, Z/S Zīvāni īpašniece Māra Jēgere, Z/S Avoti īpašniece Daiga Logina, Z/S Virši īpašnieks Andrejs Bērziņš un Z/S Tiltgaļi īpašnieks Māris Bošs. Apbalvojumus šajā nominācijā pasniedza LLKC Valmieras biroja vadītāja Daiga Siliņa.

Komentāri

Pievienot komentāru