Hesburger restorāna izveidē Juglā investēs 1,6 miljonus eiro

2017. gada 03. maijs plkst. 10:18
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ekonomika
Dalies ar šo rakstu

Ātrās ēdināšanas restorānu ķēde Hesburger uzsākusi jauna restorāna būvniecību Rīgā, Brīvības gatvē 388.

Plānots, ka ieguldītās investīcijas restorāna izveidē sasniegs aptuveni 1,6 miljonus eiro, informē uzņēmums.

«Brīvības gatve ir viens no aktīvākajiem un noslogotākajiem ceļa posmiem Rīgā. Šajā Rīgas daļā esam izveidojuši četrus restorānus, kuru darbības rādītāji norāda uz augstu klientu interesi, tāpēc nonācām pie lēmuma attīstīt vēl vienu restorānu stratēģiski izdevīgā vietā ar lielu potenciālo klientu plūsmu,» norāda Ieva Salmela, Hesburger attīstības direktore.

Jaunais restorāns tiks izvietots divos stāvos ar atpūtas zonu un bērnu laukumu restorāna 2. stāvā. Ēkas trešajā stāvā atradīsies biroja telpas. Arī šajā restorānā, tāpat kā citos jaunatvērtos restorānos, paredzēti digitālie reklāmas displeji, kuros klientiem būs iespējams redzēt cenrādi, produktu attēlus, akcijas piedāvājumus, kā arī video.

Hesburger savu darbību sāka 1966. gadā, kad Naantali pilsētā atvēra pirmo grila kiosku. Pirmais ātrās ēdināšanas restorāns ar nosaukumu Hesburger tika atvērts 1980. gadā Turku, uzņēmumam pakāpeniski iekarojot stabilas tirgus pozīcijas pašu mājās, kā arī tuvākajos kaimiņu reģionos. Šobrīd Hesburger vada 443 restorānus 9 valstīs, uzņēmuma darbinieku skaits pārsniedz 6700.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds