Jaunā e talona dizaina radīšana izmaksājusi 65 latus

2013. gada 10. jūnijs plkst. 14:41
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme laidusi klājā jauna dizaina dzelteno e talonu, uz kura redzams vecais dzeltenais Ikaruss un jaunais zemās grīdas autobuss. Jaunā dizaina e talonu kopējā tirāža ir četri miljoni.

E talona dizains tiek mainīts divas reizes gadā. Vienu reizi uz tā tiek izvietota fotogrāfija ar Rīgas attēlu, bet otru reizi – bērnu zīmējums, DB norādīja uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis. Šī e talona dizains veidots uz Ilmāra Znotiņa fotogrāfijas pamata, kas tika samaketēts atbilstoši e talona grafiskajam standartam.

«Tika piesaistīts fotogrāfs, kura bildes tapa Rīgas satiksmei 10 izstādes veidošanai. Viena no bildēm tika izmantota arī jaunajam e talona noformējumam. Lai sagatavotu e talona drukas failu, tika izmantoti maketētāja pakalpojumi. Drukas faila sagatavošanu veica SIA Graffiti point un tas izmaksāja 65 Ls,» pastāstīja V. Zaķis.

Šogad Rīgas satiksmei aprit 10 gadi. Uzņēmums izveidots 2003.gada 20.februārī, apvienojot autobusu parkus Imanta un Tālava. Divus gadus vēlāk uzņēmumam tika pievienota Tramvaju un trolejbusu pārvalde, Rīgas autostāvvietas un Rīgas domes autobāze.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām