Rīgas karte noskaņota agresīvi: vēlamies visus Mobilly klientus

2013. gada 05. decembris plkst. 14:05
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Rīgas satiksmes jaunā norēķinu sistēma esot klientiem ērtāka un lētāka, un Rīgas karte gatavojas «pārvilināt» visus Mobilly klientus pie sevis, Db.lv neslēpa Rīgas kartes valdes loceklis Aleksandrs Brandavs, kura tiešā pārziņā arī ir Mobilly konkurenta izstrāde.

Jau ziņots, ka Rīgas satiksme izstrādājusi jaunu norēķinu sistēmu, kas ir tiešs konkurents Mobilly – pakalpojumam, ko līdz šim izmantoja Rīgas satiksme.

Rīgas kartes valdes loceklis Db.lv vairākkārt uzsvēra, ka galvenais apsvērums savas sistēmas izveidošanai ir ekonomiskais izdevīgums un ka jaunā sistēma uzņēmumam izmaksā daudz lētāk.

A. Brandavs neslēpa, ka uzņēmums ir izsūtījis juridiskām personām informatīvu vēstuli, kurā stāstīts par Rīgas satiksmes jauno norēķinu sistēmu, kas, pēc viņa vārdiem, esot labāka par Mobilly piedāvāto pakalpojumu. Jautāts, vai tiesa, ka vēstulē arī ir minēts, ka Rīgas satiksme plāno atteikties no sadarbības ar Mobilly, A. Brandavs to apstiprināja. «Protams, ka minējām, ka pārtrauks sadarbību. Uzskatām, ka klientiem pietiks ar pusgadu, lai pārietu no vienas sistēmas uz otru,» pauda A. Brandavs. Db.lv jau rakstīja, ka Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis Db.lv norādīja – pašvaldības uzņēmums netgrasās partraukt sadarbību ar Mobilly un paralēli izmantos abas sistēmas.

Rīgas kartes pārstāvis norādīja, ka nākamnedēļ vēstuli par savas sistēmas izveidošanu klientiem izsūtīs arī pati Rīgas satiksme. Viņš gan neatklāja, cik izmaksāja jaunās sistēmas izveide, jo tas ir pašvaldības uzņēmuma komercnoslēpums, taču Rīgas satiksme tās izveidē neesot ieguldījusi ne santīma un visi ieguldītie līdzkeļi nāk no Rīgas kartes maka.

A. Brandavs stāstīja, ka «mums nav Mobilly klientu bāzes», tomēr pauda, ka Rīgas karte uzrunāja vairākus uzņēmumus» un vēlas iegūt visus Mobilly klientus. Tāpat Rīgas kartes valdes loceklis A. Brandavs norādīja, ka daudzi klienti esot sūdzējušies par Mobilly kvalitāti. Viņš pieļauj, ka līdz šim Mobilly esot bijis monopolists, tādēļ arī kvalitāte klibojusi.

«Peļņu, ko līdz šim guva Mobilly, tagad varētu gūt pati Rīgas satiksme. Uzskatām, ka tas ir labāk pašvaldības uzņēmumiem un līdz ar to - arī nodokļu maksātājiem,» tā A. Brandavs.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām