Ražošana

Jaunpils pienotavas valdi atstājis Raimonds Misa

Žanete Hāka, 05.12.2019

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS “Jaunpils pienotava” valdes locekļa amatu atstājis Raimonds Misa, liecina Lursoft dati.

Līdz ar šīm izmaiņām uzņēmuma valde turpina darbu vienas amatpersonas sastāvā – valdes priekšsēdētāja amatu piena pārstrādes uzņēmumā turpina ieņemt Viesturs Krilovs. Pēc Lursoft datiem, viņš valdes priekšsēdētāja amatu uzņēmumā ieņem kopš 2014.gada.

Izziņā pieejamā informācija liecina, ka AS “Jaunpils pienotava” īpašnieks ir Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Piena ceļš”. Arī minētā lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīva valdē vakar notikušas izmaiņas – no valdes priekšsēdētāja amats atcelts līdzšinējais AS “Jaunpils pienotava” valdes loceklis Raimonds Misa, viņa vietā par kooperatīva valdes priekšsēdētāju ieceļot Māri Pīķi.

Iesniegtajā gada pārskatā teikts, ka AS “Jaunpils pienotava” aizvadītajā pārskata gadā par 12% palielināja pārstrādātā piena daudzumu, savukārt apgrozījums, attiecinot pret 2017.gadu, audzis par 7%.

Pagājušajā gadā AS “Jaunpils pienotava” apgrozījums sasniedza 12,34 miljonus eiro un pēc nodokļu nomaksas nopelnīja 391,69 tūkstošus eiro. Uzņēmumā pērn bija nodarbināti 136 darbinieki.

2019.gadā AS “Jaunpils pienotava” iecerējusi par aptuveni 8% palielināt gan apgrozījumu, gan saražotās produkcijas daudzumu un pārstrādātā piena daudzumu. Šogad arī plānots uzlabot ražošanas efektivitāti, panākot mazākas izmaksas uz saražoto tonnu.

Komentāri

Pievienot komentāru