Jūrmalā tikai deviņi darījumi virs miljona

2018. gada 08. marts plkst. 8:14
Autors: Lato Lapsa - Kristīne Bormane, pietiek.com, speciāli DB
Dalies ar šo rakstu

DB turpina publicēt ekskluzīvus datus – pilnu informāciju par pagājušā gada 20 lielākajiem nekustamā īpašuma darījumiem Rīgā, Jūrmalā un pārējā Latvijā. Kūrortpilsētā pērn reģistrēti tikai deviņi darījumi, kuros darījuma summa bija miljons eiro vai vairāk, un darījuma cenas rekords salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ir bijis pieticīgs – 4,5 miljoni eiro.

Lielākais darījums Jūrmalā pagājušajā gadā slēgts par 4,5 miljoniem eiro, pārdodot 1975 kvadrātmetrus zemes ar ugunsdzēsēju depo un saimniecības ēku Rīgas ielā 41. To pārdeva Igaunijas kompānija Cynosure Baltic OÜ, bet nopirka SIA 42Vikingu, kas pieder Igaunijas kompānijai Cynosure Baltic.

2. vietā - 4,07 miljonu eiro darījums. 1961. gadā dzimušais Boriss Aizikovičs pērn jūnijā nopirka 2768 kvadrātmetrus zemes ar dzīvojamo māju Ernesta Birznieka-Upīša ielā 19. Īpašumu pārdeva 1967. gadā dzimusī Irina Suhova, kas to 2014. gadā bija nopirkusi par 2,2 miljoniem eiro no SIA A & H Alianse.

Savukārt, 3. vietā ierindots 2,31 miljona eiro darījums. SIA Gelvora, kas pieder Zviedrijā reģistrētās MARGINALEN AB meitas firmai SIA Aizdevums LV, pērn augustā nopirka 5472 kvadrātmetrus zemes ar administrācijas ēku, viesnīcas ēku un citām būvēm Jomas ielā 29/31. To pārdeva bijušās Parex bankas toksisko kredītu pārvaldītājs AS Reverta.

Par pārējiem darījumiem lasāms 8. marta laikrakstā Dienas Bizness.

Kādas ir Tavas domas? Piedalies Dienas Biznesa diskusijā:

Īstais brīdis pirkt nekustamo īpašumu Latvijā - vakar, šodien vai vēl gaidāms?

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds