Ražošana

Kartonā var iepakot arī bites

Kristīne Stepiņa, 14.05.2019

Uzņēmuma direktors Raimonds Lamass

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lai ietu līdzi laikam un piedāvātu dažādus jaunus risinājumus, SIA Austra Pak investē digitālajās tehnoloģijās un iedzīvina drosmīgākās klientu idejas.

Uzņēmums iegādāsies digitālo lielformāta printeri, kas ļaus palielināt ražošanas jaudu, samazinot darba stundu skaitu. Tādējādi uzņēmums plāno palielināt ražošanas apjomus un apgrozījumu, kā arī audzēt konkurētspēju gan vietējā, gan eksporta tirgū. SIA Austra Pak radītā bišu transportēšanas kaste, kas ir atzīta par labāko iepakojumu nozares asociācijas rīkotajā iepakojuma konkursā, drīzumā dosies plūkt laurus starptautiskajā arēnā.

Inovatīvi risinājumi

SIA Austra Pak ražo kartona iepakojumu un tirdzniecības aprīkojumu – reklāmas un izstāžu stendus – jau teju 25 gadus. Tas ir vietējā kapitāla uzņēmums, kurš 70% produkcijas realizē vietējā tirgū, bet 30% eksportē uz kaimiņvalstīm – Lietuvu un Igauniju, kā arī Poliju.

Šobrīd SIA Austra Pak fokusējas uz eksporta attīstību Skandināvijas virzienā. 2018. gadā uzņēmums piedalījās ar savu stendu starptautiskajā nozares izstādē Scanpack, kas notika Zviedrijas pilsētā Gēteborgā. Uzņēmuma direktors Raimonds Lamass stāsta, ka dalība tajā jau nesusi augļus – noslēgti pirmie sadarbības līgumi. «Tas ir labs rezultāts, ņemot vērā to, ka Skandināvijas uzņēmumi savus potenciālos sadarbības partnerus pārbauda vairākus gadus, pirms veido ilgtermiņa attiecības. Turpināsim strādāt, lai iekarotu viņu uzticību,» saka uzņēmuma vadītājs.

Austra Pak panākumus eksporta tirgū palīdz kaldināt uzņēmuma 25 gadu ilgā pieredze iepakošanas biznesā, kā arī augstie kvalitātes standarti un profesionālā konstruktoru komanda. «Mūsu konstruktori spēj īstenot jebkuru klienta ideju – arī tad, ja tā ir pavisam traka, kā arī piedāvā paši savus nestandarta risinājumus. Tāpat mums rūp produkta kvalitāte – ne tikai, lai stends labi izskatītos, bet arī, lai tas būtu izturīgs un neļodzītos,» uzsver R. Lamass. Uzņēmumā strādā četri konstruktori.

Visu rakstu lasiet 14. maija laikrakstā Dienas Bizness, vai meklējot tirdzniecības vietās.

Abonē (zvani 67063333) vai lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Komentāri

Pievienot komentāru