Latviešu etnogrāfiskajām lellēm būs savs veikals Vecrīgā

2015. gada 28. septembris plkst. 8:34
Dalies ar šo rakstu

Vecrīgā, Audēju ielā tiks atvērta LATVJU LIETU darbnīca – veikals. Tur galvenā prece būs latviešu etnogrāfiskās lelles.

Audēju ielā netālu no Mārstaļu, Skārņu un (arī) Grēcinieku ielas krustojuma, kur «dzīvo» Rokkafejnīca, Jautrā lapsa un Easy Wine, vienā no noslogotākajām Vecrīgas ielām «skanēs latviešu tautas mūzika, smaržos zāļu tēja un piparkūkas, tiks pītas IEVIŅU biželes un ietērptas greznās BAIBAS, pucētas mazās nerātnās LAIMDOTAS un nevainojamās, rūpīgi nostrādātās SPĪDOLAS. Apmeklētāji un pircēji varēs redzēt, kā Audēju ielā atkal tiek austs, šūts un izšūts, gludināts, siets un pīts, jo darbnīcā bieži viesosies latviešu amatnieki», sola veikala īpašnieki.

Darbnīcā varēs iegādāties latviešu mākslinieku gleznas, latviešu lietišķās mākslas un dizaina priekšmetus, metālkalumus, koka virpojumus, keramiku, cimdus, zeķes, jostas, šalles, cepures, lakatus, segas un spilvenus, linu galdautus, dzintaru un arheoloģiskās rotas.

LATVJU LIETU galvenais profils ir latviešu etnogrāfiskās lelles. Uzņēmums dibināts 2011.gadā.  Četru gadu laikā ir atjaunota lelle BAIBA un radītas vairākas etnogrāfisko un suvenīrleļļu līnijas – lelles IEVIŅA, JANCIS, LĪGA, LIENE, LAIMDOTA un LAIMDOTA.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām