Latvijā ienāk jauns premium fitnesa klubu tīkls

2017. gada 21. novembris plkst. 16:11
Sadaļa: Pakalpojumi
Dalies ar šo rakstu

«Russkaja fitness gruppa» (RFG), kas vada fitnesa klubu World Class tīklu Krievijā, Kazahstānā, Kirgīzijā un Monako, parakstījusi vienošanos par sadarbību ar uzņēmumu People Fitness Management (Latvija). Dokuments paredz pirmo divu World Class fitnesa klubu atvēršanu Latvijā 2018. gadā: pa vienam Rīgā un Jūrmalā.

Abi klubi tiks piedāvāti premium segmentā.

Ģimenes formāta fitnesa klubs World Class Rīgā būs izvietots 2 500 kvadrātmetru platībā. Papildu trenažieru zālei un grupu nodarbību zālēm, tajā atradīsies arī peldbaseins. Arī otrs fitnesa klubs World Class Jūrmalā ar 1 500 kvadrātmetru platību būs paredzēts ģimeņu auditorijai.

«Lēmums par premium zīmola World Class ieviešanu Latvijas tirgū ir saistīts ar augošo pieprasījumu pēc fitnesa pakalpojumiem, kā arī ar faktisko spēlētāju trūkumu premium segmentā,» norāda uzņēmuma People Fitness Management vadītajs Georgijs Guseļņikovs.

Investīcijas projektā veido aptuveni 6 miljonus eiro, šajā summā ietilpst būvniecības izdevumi, sporta aprīkojuma iegāde, baseina un Spa zonas ierīkošana. Uzņēmums neizslēdz turpmāku World Class fitnesa klubu atvēršanu Lietuvas un Igaunijas teritorijā.

«Franšīzes virziens ir viens no stratēģiski nozīmīgākajiem RFG. Tuvākajiem pieciem gadiem mums ir ļoti ambiciozi plāni. Bet mēs nedarbojamies tikai Krievijas Federācijas robežās. Mums jau ir veiksmīga pieredze fitnesa klubu izveidē un vadīšanā ārvalstīs, kas nešaubīgi arī ietekmēja lēmumu izvēlēties ieviest mūsu zīmolu premium segmentā Latvijā,» stāsta KFG franšīžu attīstības direktors Igors Šaškins.

Uzņēmums People Fitness Management strādā ar zīmoliem People Fitness un People Work.

Dalies ar šo rakstu