Latvijas People Fitness plāno atvērt sporta klubus Helsinkos, Milānā un Londonā

2017. gada 19. novembris plkst. 20:00
Autors: LETA
Sadaļa: Pakalpojumi
Dalies ar šo rakstu

Latvijas sporta klubu tīkls «People Fitness» nākamgad plāno atvērt klubus Somijas galvaspilsētā Helsinkos, Itālijas pilsētā Milānā un Apvienotās karalistes galvaspilsētā Londonā, pastāstīja «People Fitness» mārketinga direktore Aleksandra Dembo.

Viņa norādīja, ka uzņēmuma ieskatā minētie tirgi ir ļoti perspektīvi «People Fitness» sporta klubiem, jo Helsinkos, Milānā un Londonā ir ļoti augsts pakalpojuma pārklājuma rādītājs, kas, savukārt, nozīmē, ka tur ir lielāks potenciālo klientu skaits. «Mēs uzskatām, ka divi klubi katrā Baltijas valstu galvaspilsētā ir pietiekami. Šobrīd mums ir 10 000 aktīvo klientu un pakalpojuma pārklājuma līmenis Baltijas valstu tirgū šodien neļauj atvērt lielāku mūsu formāta fitnesa klubu skaitu. Turklāt mēs testējām modeli divus gadus un novērojām veiksmīgus rādītājus, tāpēc ticam šim modelim,» sacīja Dembo.

«People Fitness» pārstāve skaidroja, ka, domājot par darbības paplašināšanu, vērā tika ņemts arī tas, ka, piemēram, «People Fitness Riga Center» sporta klubā jau sasniegta maksimālā zāļu noslodze, turklāt visi ekonomiskie uzņēmējdarbības rādītāji apliecina tā sekmīgu darbību.

Panākt rentablu biznesu Vācijā

Vaicāta, kādēļ nolemts atvērt «People Fitness» sporta klubus tieši minētajās pilsētās, Dembo skaidroja, ka lēmums atvērt vienu no tīkla fitnesa klubiem Helsinkos pieņemts, jo tā atrodas tuvu Igaunijas galvaspilsētai Tallinai, kur «People Fitness» jau atvēris vienu klubu, bet otrs pašlaik ir celtniecības procesā. «Izdevīgums ir tajā, ka šim reģionam būs viens menedžeris, kas varēs vadīt klubus gan Igaunijā, gan Helsinkos. Mūsuprāt, tas būs efektīvi,» norādīja «People Fitness» mārketinga direktore.

Savukārt lēmums atvērt sporta klubus Milānā un Londonā pieņemts, jo tās uzņēmuma vadības ieskatā ir perspektīvas un interesantas pilsētas. Dembo uzsvēra, ka «People Fitness» Milānā nav konkurentu uzņēmuma pārstāvētajā segmentā, bet Londona ir pilsēta, kurā tas vēlas izmēģināt spēkus un pieteikt sevi. «Mēs ļoti labi izprotam tirgu, redzam un identificējam tendences, un uzskatām, ka fitnesa pakalpojumu sfērā varam piedāvāt kaut ko jaunu arī tik attīstītam tirgum kā Londona,» sacīja Dembo.

Taujāta, cik lielas investīcijas plānotas fitnesa klubu izveidē minētajās pilsētās, «People Fitness» pārstāve norādīja, ka uzņēmumam viena fitnesa kluba izbūve izmaksā nedaudz vairāk par vienu miljonu eiro. Turklāt klubu izbūves izmaksas, pēc Dembo teiktā, praktiski vienmēr ir vienādas, un atšķirība ir visnotaļ neliela.

Vaicāta, vai uzņēmuma nākotnes plānos ir paplašināt darbību arī kādā citā Eiropas pilsētā, «People Fitness» mārketinga direktore norādīja, ka uzņēmums papildu Helsinkiem, Milānai un Londonai apsver sporta kluba atvēršanu Francijas galvaspilsētā Parīzē, norādot, ka uzņēmuma mērķis ir sevi pieteikt Eiropas tirgū.

Dembo arī sacīja, ka «People Fitness» apsver arī citas sadarbības formas, piemēram, franšīzes veidā. «Šobrīd jau pārrunājam franšīzes iespējas ar vairākiem potenciālajiem partneriem. Šādā veidā mēs arī izskatām iespēju paplašināt savu fitnesa klubu tīklu,» pauda «People Fitness» pārstāve.

Vienlaikus viņa uzsvēra, ka sporta klubus Milānā, Helsinkos, Londonā un Parīzē «People Fitness» vēlas atvērt pats, jo uzņēmuma fitnesa klubu tīkla pārvaldīšana šķiet interesanta. «Mēs esam jauna un ambicioza kompānija, kas ir ieinteresēta savu tīklu attīstībā un paplašināšanā,» norādīja Dembo.

Kā ziņots, «People Fitness» šā gada februārī Tallinā atvēra savu pirmo klubu Igaunijā.

Jaunais sporta klubs atrodas iepirkšanās centrā «Mustika» Tallinas dienvidrietumos esošajā Mustamē mikrorajonā.

Dembo tolaik norādīja, ka uzņēmuma skatījumā Igaunijas tirgum ir liels potenciāls, jo valsts iedzīvotāju vidū arvien lielāku popularitāti iemanto aktīvs un veselīgs dzīvesveids.

«Lai gan fitnesa klubu konkurence ir sīva, jo īpaši Tallinā, cenas ir diezgan augstas. Mūsu mērķis ir piedāvāt augstu kvalitāti un dažādas iespējas vingrošanai par pieejamu cenu,» klāstīja «People Fitness» mārketinga direktore.

Latvijā 2016.gadā darbu sākušajam «People Fitness» ir divi sporta klubi Rīgā. Kompānija maijā atvēra sporta klubu Viļņā, bet šā gada laikā plānota vēl četru klubu atvēršana dažādās Eiropas valstīs.

Kā liecina informācija «Firmas.lv», Latvijā «People Fitness» sporta klubus pārvalda SIA «fit People», kas dibināta 2015.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 314 300 eiro un tā īpašnieki ir Krievijas pilsoņi Natālija Guseļņikova (99,11%) un Ņikita Ivanovs (0,89%).

Pērn uzņēmuma apgrozījums bija 407 175 eiro, bet zaudējumi - 667 433 eiro.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām